MojAndroid

V 4ke prebehla revolúcia a vyhrali ju zákazníci. Teraz všetky dáta vo svojich nových dátových paušáloch SLOBODA DÁTA a vo všetkých SLOBODÁCH+ môžu zákazníci využívať skutočne na celom Slovensku.

Kým doteraz sa rozdeľovali na dáta v sieti 4ky a na dáta u zmluvného partnera, v rámci zvýhodnenej ponuky „NAJVIAC“ už zákazník nemusí rozlišovať, kde dáta čerpá. V praxi to znamená 4 skvelé správy zo 4ky, ktoré zjavne zas rozhýbu trh.

Výhodné dáta dostupné na celom Slovensku

Ak si zákazník 4ky doteraz kúpil napríklad SLOBODU 100+, za bezkonkurenčných 8 eur dostal 10 GB v sieti 4ka a 1 GB v sieti zmluvného partnera. Prečo to tak bolo? 4ka ako najmladší hráč postupne buduje svoju sieť a kým nepokryje celé Slovensko, využíva aj sieť svojho obchodného partnera.

Teraz môže zákazník so SLOBODA 100+ využiť týchto 10 GB nielen v 4G sieti 4ky, ale aj v 3G sieti obchodného partnera. Ponuka gigabajt dát v Európskej únii v SLOBODA 100+ sa nemení.

„Je mi ľúto našich neprajníkov, ktorí v diskusiách často kritizovali výhodné dáta iba v sieti 4ky, lebo im práve došli argumenty. Aktuálnou ponukou „NAJVIAC“ sme odstránili poslednú bariéru a dnes už žiaden dátujúci zákazník nemá prečo váhať prejsť k nám a získať veľké objemy dát za výbornú cenu na celom Slovensku,“ hovorí produktová manažérka operátora Andrea Čagalová.

Koniec sledovaniu prepínania sietí

4ka signálom svojej siete pokrýva viac ako 75 % obyvateľov Slovenska. Ide hlavne o mestá a obce, často preto zákazníkov pri cestovaní ľudovo povedané prepínalo do siete jej obchodného partnera. Keďže objem dát tam bol nižší, zákazníci si dávali pozor, kde presne sa nachádzajú, čo spôsobovalo isté nepohodlie.

„Naši zákazníci si zaslúžia maximálny komfort, ktorým je, že majú slobodu byť kedykoľvek v kontakte so svojimi blízkymi a neobmedzovať sa pri surfovaní na internete. Sme radi, že im túto slobodu prinášame,“ hovorí A. Čagalová.

Bez zvyšovania cien

Napriek výraznému skvalitneniu služby 4ka nedvíha ceny. So zvýhodnenou ponukou NAJVIAC SLOBODA 100+ s 10 GB dát stojí aj naďalej 8 eur, SLOBODA 300+ stojí 12 eur a SLOBODA ∞+ 20 eur a SLOBODA DÁTA naďalej 12 eur. „Nie sme oberátor, sme operátor,“ vysvetlila stručne A. Čagalová.

4ka nové paušály naviac

Pre všetkých, starých aj nových zákazníkov

Nový zákazník si ktorúkoľvek SLOBODA + alebo SLOBODA DÁTA vie aktivovať cez mobilnú aplikáciu Moja 4ka, v samoobslužnej webovej Mojej zóne na 4ka.sk alebo na predajnom mieste operátora.

„Pre existujúcich zákazníkov nastane táto pozitívna zmena automaticky s obnovou existujúcej SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA. Nie je potrebné si nič nastavovať, tieto zmeny sa prejavia automaticky,“ dodáva Andrea Čagalová zo 4ky.

Viac informácií nájdete na: https://www.4ka.sk/najviac

 

17.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+