MojAndroid

4ka je štvrtým mobilným operátorom na Slovensku a zároveň expertom na veľké objemy dát za výhodné ceny a paušály bez viazanosti.

Štyri roky 4ky

Ak si zrekapitulujeme pôsobenie 4ky, tak za krátky čas sa jej podarilo pokryť vlastnou 4G sieťou viac ako 75 % populácie SR. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s cenou 4 centy za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Vtedy sa začala doba dátová.

Minulý rok operátor sprístupnil pre všetkých zákazníkov bez rozdielu aj 3G sieť v národnom roamingu. Štvorkári túto zmenu ocenili a objem prenesených dát v 3G sieti odvtedy vzrástol 5-násobne.

Následne prišlo predstavenie nových paušálov SLOBODA, ktoré spájajú veľké počty minút, volaní a SMS s veľkými objemami dát, a to všetko bez viazanosti. Obľúbeným paušálom je SLOBODA 100+ a tiež čisto dátové paušály SLOBODA DATA a SLOBODA ∞ +.

K 4. narodeninám 4ka predstavila neobmedzené dáta na 24 hodín. Služba nesie názov DENNÉ NEKONEČNO, poskytuje 10 GB dát a je za neskutočnú cenu len 1 euro. Aktivácia bude možná od 9. 10. 2019.

Počet zákazníkov a predaných SIM

400 432 je počet zákazníkov využívajúcich služby 4ky, ktorí na základe trojmesačnej aktivity zrealizovali nejakú platenú aktivitu (meranie TAC3M). Z hľadiska počtu aktívnych SIM kariet môžno hovoriť o čísle 541 955 a za celé obdobie pôsobenia 4ky bolo predaných dohromady 792 718 SIM kariet.

Darček pre zákazníkov

Tradičný narodeninový darček operátora na seba nenechá čakať ani tento rok. 4ka si pre svojich klientov pripravila celodenné dátovanie zdarma už tento piatok 4. 10. 2019. Aktivácia nie je potrebná, prebehne automaticky a operátor dátovú spotrebu jednoducho nebude účtovať.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Lenin

  Ale ved… Uz mali 700 000. Teda prisli o 300 000 ludi so zdravym rozumom.

  • Mario Rodriguez

   Vysvetli prečo?
   Napíš kto ti za 5 eur dá 100min do všetkých sietí a 1GB dát z ktorých polovica platí v celej eu a za 8 eur máš + 10GB…
   Využívam už cca 2 roky a zatial spokojnosť. Ale to potom nemám zdravý rozum. :)

   • deejaytommmi

    Ja mám SLOBODA+300, 12€/mesačne a mám 15GB + 300min/sms. Veľká spokojnosť!

  • Jozef Smiska

   To nie je tak úplne pravda. 700.000 je počet predaných SIM, nie aktívnych ľudí. Množstvo ľudí kúpilo SIM za 4€, vyskúšalo pokrytie a rýchlosť internetu, minulo 4€ kredit na karte a ďalej nevyužívalo.

 • Cumic

  A každý štvrtý paušál mám zadarmo za prenos čísla :)

 • Dodo4444

  Mám 300+ za 12€ a spokojnosť

+