MojAndroid

Operátor 4ka sa oddnes stáva plnohodnotným telekomunikačným operátorom. Doteraz sme 4ku poznali len ako mobilného operátora s výhodnými dátovými paušálmi a ďalšími zaujímavými ponukami. Teraz ponúka aj fixné internetové pripojenie na doma a televíziu.

Umožnilo to najmä spojenie sesterských firiem SWAN a SWAN Mobile, ale aj dohody so Slovak Telekom, pretože 4ka bude používať jeho optickú infraštruktúru.

„Už pri zlúčení SWANu so SWAN Mobile-om sme sa dohodli, že celé portfólio služieb pre domácnosti – ako fixné, tak mobilné – budeme predávať pod značkou 4ka. Pre existujúceho zákazníka sa tým nič nemení, azda okrem loga na faktúre. Pre nových zákazníkov rozširujeme predajnú sieť – fixné služby si oddnes môžu kúpiť aj v partnerských sieťach Smartshop a Mobilonline. Zároveň pri kombinácii fixných a mobilných služieb môže zákazník získať skutočne výhodnú zľavu a ušetriť až 96 eur ročne.“

Juraj Ondriš, predseda predstavenstva SWAN a.s.

Ak má zákazník od 4ky aj internet na doma alebo televízne služby, získa zľavu 8 eur mesačne na zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú. K dispozícii budú dva programy internetu, ceny začínajú na 11 € mesačne v prípade 24-mesačnej viazanosti. Ak sa rozhodnete využívať služby bez viazanosti, bude to o 5 eur mesačne drahšie.

„Je to tak trochu veľký tresk. Naraz v jeden deň sme spustili nielen predaj služieb pod jednou značkou 4ka, čo znamená aj rozsiahly rebranding celej existujúcej predajnej siete SWANu. Odštartovali sme tiež predaj produktov v stovkách nových lokalít. A navyše sme predstavili novú výhodnú kombináciu fixno-mobilných služieb. 4ka tak potvrdila nielen svoj imidž vyzývateľa trhu a inovátora, ale aj operátora, ktorý stojí na strane svojich zákazníkov a vďaka ktorému ušetríte.“

Roman Vavrík, generálny riaditeľ SWANu

Optický internet

Balík Maximálna rýchlosť (download/upload) Mesačný poplatok bez viazanosti Mesačný poplatok s viazanosťou
INTERNET S 50 / 10 Mbit/s 16 eur 11 eur
INTERNET M 350 / 70 Mbit/s 21 eur 16 eur

Kombinácia balíkov služieb optického internetu a TV

TV s internetom INTERNET S INTERNET M
  Mesačný poplatok bez viazanosti Mesačný poplatok s 24 mes. viazanosťou Mesačný poplatok bez viazanosti Mesačný poplatok s 24 mes. viazanosťou
TELEVÍZIA S 20 Eur 17 Eur 24 Eur 21 Eur
TELEVÍZIA M 24 Eur 21 Eur 25 Eur 12 Eur
TELEVÍZIA L 28 Eur 25 Eur 29 Eur 26 Eur
TELEVÍZIA XL 32 Eur 29 Eur 33 Eur 30 Eur

Služby do domácnosti od 12.5.

DOMÁCI INTERNET Od 11 eur mesačne dostupný domáci internet.

 

Optický Internet SWAN

Optický Internet Partner

LTE Internet

5G Internet

DSL Internet

DIGITÁLNA TV TV od 4ky – možnosť vybrať si 111 staníc na 4 zariadenia, teda možnosť sledovať svoje obľúbené programy doma, na mobile či tablete. Digitálna Televízia (IPTV)
DUO BALÍKY Výhodné balíky internetu aj TV pre domácnosť za zvýhodnenú cenu. Kombinácie technológií

Internet + TV – DUO balíky

MOBILNÉ SLUŽBY Paušály už od 5 Eur/30 dní (predplatené aj fakturované služby).

Rodina môže využiť na trhu rodinný paušál –SLOBODA4 , 4 SIMky v jednom paušále so zdieľanými min/sms aj dátami s extra zľavou.

SIM karta so 4 Eur kreditom

paušály SLOBODA

kombinácie s dátovými balíkmi SLOBODA+

dátový paušál SLOBODA DÁTA

hlasový paušál SLOBODA HLAS

zdieľaný nekonečný  paušál SLOBODA4

Ďalší traja slovenskí mobilní operátori už konvergentné služby ponúkajú. To znamená, že okrem mobilných služieb si u nich môžete kúpiť internet na doma, TV, prípadne kombináciu všetkých služieb za zvýhodnené ceny.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+