MojAndroid

Najmladší slovenský operátor si pre zákazníkov pripravil špeciálny letný výpredaj, ktorý sa vzťahuje na paušály SLOBODA. Akcia platí pre nových aj existujúcich zákazníkov. 4ka o akcii informovala prostredníctvom tlačovej správy.

V období od 14.7. do 31.8.2021 je pre nich pripravená 50 % zľava z poplatku počas letnej akcie SLOBODA ZA POLOVICU. Využiť ju je možné na paušály SLOBODA+ a dátový paušál SLOBODA DÁTA.

Leto máme v plnom prúde, tak prečo si ho ešte nespríjemniť o trošku viac. Viacerí z nás striehnu na letné výpredaje, aby si uchmatli ten svoj pravý vysnívaný letný kúsok a mohli sa s ním popýšiť počas najslnečnejšieho obdobia v roku. My sme sa rozhodli dopriať našim novým ako aj existujúcim zákazníkom rovnaký komfort, až 50% zľavu na SLOBODY+ a  SLOBODU DÁTA, aby si mohli užiť leto plné SLOBODY,  výhodného dátovania a zdieľať  všetky svoje letné aktivity dosýta.

Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície.   

Ako získať zľavu?

Pre získanie zľavy 50 % na dva mesiace je potrebné v období od 14.7. do 31.8.2021 zakúpiť akýkoľvek tovar v minimálnej výške 20 eur v Smartshopoch v predajnej sieti Digitall alebo uzatvoriť, prípadne v danom období mať aktívnu jednu z fakturovaných služieb SWAN, a to vo výške aspoň 9 eur mesačne.

Zľavu získa nový zákazník, prípadne existujúci zákazník na svoju aktívnu SIM kartu a uplatní sa pri prvom nákupe SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA (prvých 30 dní) a nasledujúca (ďalších 30 dní), ak si zákazník dobije kredit v požadovanej výške alebo sa mu stiahne suma z platobnej karty. O aktivácii zvýhodnenej ponuky bude informovaný SMS správou.

SLOBODA 100+ SLOBODA 300+ SLOBODA NEKONEČNO+ SLOBODA DÁTA
100 MIN/SMS v SR/EÚ 300 MIN/SMS v SR/EÚ NEOBMEDZENÝ POČET
MIN/SMS v SR/EÚ
0,04 MIN/SMS v SR
11 GB v SR (z toho 3.38 GB v EÚ) 16 GB v SR (z toho 3.38 GB v EÚ) NEOBEMEDZENÝ OBJEM v SR (z toho 3.38 GB v EÚ) NEOBEMEDZENÝ OBJEM v SR
Pôvodná cena:
10 Eur/30 dníNová cena:
5 Eur/30 dní
až na 2 mesiace
Pôvodná cena:
14 Eur/30 dníNová cena:
7 Eur/30 dní
až na 2 mesiace
Pôvodná cena:
22 Eur/30 dníNová cena:
11 Eur/30 dní
až na 2 mesiace
Pôvodná cena:
14 Eur/30 dníNová cena:
7 Eur/30 dní
až na 2 mesiace

Zľavu je možné získať v kamenných predajniach SWAN CENTRUM alebo v Smartshopoch v predajnej sieti Digitall. Viac informácií o akcii nájdete na stránkach operátora.

Náš tip
Letné akcie alebo čo si pre nás operátori pripravili na leto

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+