MojAndroid

4ka myslí aj na zákazníkov, ktorí radi cestujú. Dôkazom sú nielen vylepšené paušály, sprístupnenie LTE sietí pri dátovaní v zahraničí či väčšia porcia dát, nech je zákazník kdekoľvek.

Zmeny sa týkajú všetkých paušálov SLOBODA+ DÁTA NAVYŠE aj dátového balíka DENNÉ NEKONEČNO.

 „Ide o ďalší zo série krokov, ktoré sme tento rok urobili v prospech zákazníka. Väčšiu porciu dát môžu v krajinách EÚ a EHP využívať rovnako noví aj existujúci zákazníci,“ uviedol vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Noví zákazníci majú tieto zmeny automaticky, existujúci zákazníci sa ich dočkajú pri najbližšej obnove paušálu alebo dátového balíka.

4ka dáta v eu

Dátovanie v zahraničí sa každým rokom stretáva s väčším záujmom. 4ka ešte počas októbra vylepšila obľúbený dátový balíček GIGA. V EÚ ho za nezmenenú cenu môže využívať každý zákazník 4ky. Navyše, ku každej 4ka SIM karte je PRVÁ GIGA zdarma.

4ka tento rok sprístupnila pre svojich zákazníkov aj LTE sieť takmer v celej Európe. Pre Štvorkárov to znamená rýchle 4G dáta doma rovnako ako na cestách.

 

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+