MojAndroid

Klienti mobilného operátora 4ka mali už počas septembra Vianoce. Mohli si totiž užiť volania medzi sebou zadarmo. Službu Nekonečné volania na čísla 4ky si aktivovalo do 12. októbra 2017 vyše 20-tisíc Štvorkárov. Viete, koľko minút k dnešnému dňu tak spolu za necelý mesiac pretelefonovali? Nie je to síce presné číslo, no prezradíme, že sú to až milióny minút.

Nekonečné volania vo 4ke za 4 eurá na mesiac

Nekonečné volania na čísla 4ky môžu pritom zákazníci operátora využívať aj naďalej, a to aj prípade, že zvýhodnenú ponuku už využili. 4ka od 13. októbra ponúka pre všetkých, ktorí si medzi sebou potrebujú veľa telefonovať, nový hlasový balík Nekonečné volania na čísla 4ky. Ten ponúka za 4 eurá na 30 dní neobmedzené hlasové služby na účastnícke čísla 4ky (vrátane čísel prenesených do 4ky od iných operátorov) zo SR.

Ako je to s obnovou balíka?

Balík s automatickou obnovou je možné si aktivovať zaslaním SMS v tvare VOLANIA na číslo 950 a zákazník tak získa na 30 dní od aktivácie neobmedzené volania zo SR na účastnícke čísla 4ky. Balík neobmedzených volaní je možné kombinovať s novými dátovými paušálmi TO.∞ Dáta, TO.10, TO.15 a tiež s dátovými balíkmi GIGA a GIGA Plus.

Zdroj: Tlačová správa

18.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+