MojAndroid

Nový slovenský operátor 4ka svoje služby začal ponúkať na začiatku tohto mesiaca. Zákazníkov láka na ponuku založenú na čísle “4”, teda za minútu hovoru, SMS a 1 MB dát zaplatíte 4 centy. Rovnako samotná SIM karta stojí 4 eurá, pričom na nej získate priamo kredit v rovnakej hodnote. Problémom však je, že kartu aj mobilný internetový balíček 4G GIGA si môžete zakúpiť iba na pobočkách Slovenskej pošty. To sa však zmení ešte tento mesiac.

 

4ka totižto oficiálne spustí svoj e-shop, kde si zákazník bude môcť zakúpiť SIM kartu s náhodným alebo ním vybraným telefónnym číslom a cez web si používatelia budú môcť aktivovať aj spomínaný internetový balíček. Dostupné bude aj dobitie kreditu cez platobnú bránu. Tieto informácie pre náš portál MojAndroid.sk potvrdilo zastúpenie operátora. Podobný termín bol spomínaný už aj počas tlačovej konferencie priamo pri predstavení 4ky na Slovensku.

Koľkí z vás už využívajú služby tohto operátora? Ako ste zatiaľ s ponukou 4ky spokojní?

Náš tip
Operátor 4ka: Kúpili sme a vyskúšali SIM kartu “štvorky”
13.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+