MojAndroid

Slovenský mobilný operátor 4ka zverejnil koncom minulého týždňa aktuálny cenník svojich služieb, ktorý je platný od 19. júna. Hlavnou novinkou v cenníku je nový balíček s názvom Dvestovka. Už z jeho názvu sa dá vytušiť, čo zákazníkovi ponúka. Téme sa ako prvý na Slovensku venoval portál zive.aktuality.sk.

Dvesto minút alebo SMS za 7 eur mesačne

Nový balík si môžete aktivovať poslaním SMS správy v tvare DVESTOVKA na číslo 950. Cena balíka je 7 eur mesačne. Čo vďaka nemu získate? K dispozícii budete mať 200 jednotiek, ktoré môžete využiť ako minúty alebo sms správy. Jedna jednotka teda môže byť využitá na jednu minútu telefónneho hovoru alebo na jednu sms správu. A to nielen v rámci slovenských sietí, ale celej EÚ. Balík je možné využívať len 30 dní od jeho aktivácie bez ohľadu na to či ste jednotky minuli alebo nie.

Dvestovka 4Ka

Balíček môžete aktivovať na predplatenej karte aj v prípade, že využívate programy Sloboda, TO. alebo Moju 100vku. Pokiaľ balíček aktivujete cez paušál, tak sa vám najprv míňajú jednotky z balíčka, ktorý bol aktivovaný skôr. Nechýba ani možnosť opakovanej aktualizácie. Ako upozorňuje portál zive.aktuality.sk, tak sa ale nový balíček Dvestovka oplatí len v prípade, ak ste si istí, že využijete celý alebo skoro celý.

Bežne totiž stojí minúta telefónneho hovoru a SMS správy v 4ke 0,04 eura, takže cenové zvýhodnenie je len na úrovni jedného eura. Zákazník by si tak mal  najprv zanalyzovať, koľko minút prevolá a koľko pošle SMS správ mesačne.

Náš tip
Youtube Music: Nová sekcia zľahčuje vyhľadávanie podobných pesničiek
23.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+