MojAndroid

Operátor 4ka je pomerne známy tým, že cieli na používateľov, ktorí preferujú dátovanie. Tomu sú prispôsobené aj paušály operátora. K paušálom je možné dokúpiť aj rôzne balíčky, napríklad aj DENNÉ NEKONEČNO, ktoré sa dočkalo výraznej zmeny, informuje tlačová správa operátora.

Zvýšený dopyt po dátach

A práve v rámci tohto balíka náš najmladší operátor navyšuje objem dát. Upravený balík bude zaradený do ponuky už zajtra a v rámci neho budú môcť zákazníci čerpať až 15 GB dát denne. Aktuálna ponuka zahŕňa 10 GB dát denne.

Operátor vysvetľuje, že navýšenie dát v tomto balíčku je tu z dôvodu zvýšeného záujmu zákazníkov v poslednom období, pre niektorých je 10 GB na 24 hodín jednoducho málo. Pôvodných 10 GB tak nahradilo 15 GB.

„Kým u starých operátorov má zákazník na dlhé mesiace viazanú službu a nevie si ju upraviť podľa svojich potrieb, v 4ke má slobodu výberu. Ak sa menej pohybuje, je viac doma na Wi-Fi, môže si od nového mesiaca vybrať menší nový paušál. Alebo si dokupuje dáta len v podobe denných balíkov. Vďaka tomu môže šetriť a nevyhadzovať zbytočne peniaze v tejto neľahkej dobe.“

Roland Kyška, riaditeľ pre marketing a komunikáciu 4ky

4ka zvyšuje objem dát, ale aj cenu

Navýšená bola aj cena balíka, ktorá je po novom 1,5 €, pôvodná cena bola 1 €. Ak sa na cenu pozrieme z pohľadu, koľko dát za ňu zákazník dostane, tak prakticky zostáva nezmenená. 1 GB dát stále stojí 10 centov.

Z 15 GB dát v novom balíku je možné 0,83 GB čerpať v rámci EÚ. Aktivácia balíka DENNÉ NEKONEČNO je možná zaslaním SMS skráteného tvaru DN na číslo 950, ako aj cez Moju zónu v aplikácii Moja 4ka.

denne nekonecno zvysenie objemu
Zdroj: 4ka

Pôvodný balík s objemom 10 GB dát za 1 € je platný do dnešného dňa (vrátane). Zákazníci, ktorí si ho aktivovali ešte pred týmto termínom, budú čerpať pôvodný balík za pôvodnú cenu. Od 26. marca bude k dispozícii len vynovený balík.

Zrýchlená možnosť dobitia balíka cez aplikáciu Moja 4ka

Pre používateľov aplikácie Moja 4ka pribudne nová možnosť rýchlejšieho dobitia balíka iba jedným klikom. Nebude potrebné nič vypĺňať, stačí len kliknúť a zákazník okamžite dostáva spomínaný objem dát na 24 hodín.

Nový zrýchlený spôsob aktivácie cez tlačidlo  s názvom Rýchle dobitie dát, ktorý sa nachádza na prehľadovej obrazovke v aplikáciu Moja 4ka, má za cieľ uľahčiť objednanie balíka pre všetkých našich zákazníkov bez zbytočných zdĺhavých procesov,

Andrea Čagalová, produktová manažérka 4ky

Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: Swan Mobile, a. s.
Price: Free
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot

Náš tip
Teraz je ten správny čas na nový smartfón. Pozreli sme sa na lákavú ponuku Orange

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+