MojAndroid

4ka sa netají tým, že poskytuje svojim klientom najväčšie objemy dát bez viazanosti. Jednoducho si vyberiete paušál, aký potrebujete a ďalší mesiac môžete svoju voľbu pokojne zmeniť. Všetko prispôsobujete svojim potrebám.

Dnešným dňom prináša 4ka svojim klientom slobodu v dátovaní každý deň. Oficiálne prichádza s novým dátovým balíčkom DENNÉ NEKONEČNO.

Paušály 4ky sú nastavené predovšetkým tak, aby dokázali pokryť potreby klientov v dlhodobom horizonte. Znamená to, že sú určené pre tých, ktorí dátujú veľa a všade. Naproti tomu stojí balík DENNÉ NEKONEČNO. Už samotný názov napovedá, že možno dátovať počas celého jedného dňa, a to doslova bez obmedzenia.

„Za atraktívnu cenu 1 euro dostanú Štvorkári desaťnásobne viac, než ponúkajú porovnateľné produkty konkurencie – 10 GB dát. Tie môže zákazník míňať počas 24 hodín od aktivácie. Dáta je možné čerpať na celom Slovensku i v EÚ,“ povedala produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Aktivácia nového dátového balíka je jednoduchá. Stačí poslať SMS v tvare: DN na číslo 950. Nový balík je vhodný pre každého, kto nepotrebuje využívať celý mesiac dáta na svojej SIM karte alebo si chce veľké objemy dát ešte len vyskúšať.

Zdroj: Tlačová správa,

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+