MojAndroid

Najmladší mobilný operátor 4ka včera získal Cenu verejnosti Hermes Komunikátor roka 2019. Cena mu bola udelená za najlepšie komunikujúcu spoločnosť v kategórii Telekomunikácie. Viac ako 46 000 hlasujúcich rozhodlo o víťazoch v 6. kole súťaže.

„Je to ocenenie práce celého tímu spoločnosti a výsledok mnohých procesov nastavených v minulom roku. Posilnili sme náš digitálny marketing, vrátane influencer marketingu, využívame mnohé inovatívne nástroje, a skvalitnili sme aj zákaznícku starostlivosť, keď sme pred rokom otvorili in-house call centrum,“ povedal na slávnostnom galavečeri pri preberaní ceny riaditeľ pre marketing a komunikáciu Roland Kyška.

Hoci sa v minulých rokoch 4ka v tejto kategórii neobjavila medzi trojicou nominovaných, tento ročník bol iný. Táto cena je pre 4ku veľmi významná, nakoľko odráža názor a skúsenosti slovenskej verejnosti. Medzi najlepšie komunikujúce telekomunikačné schopnosti sa dostal i konkurenčný Slovak Telekom a O2.

„Ceníme si toto ocenenie, pretože vyjadruje názor našich zákazníkov a širokej verejnosti. Už dlho hovoríme – Sme 4ka, ale chceme byť vaša jednotka,“ dodal R. Kyška. 

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+