MojAndroid

Mobilný operátor včera okrem flatového balíka TO.∞ uviedol vo svojom e-shope ešte ďalšie dve novinky. Nové balíky To.nacesty sú podľa slov operátora určené pre použitie doma aj na cestách a ponúkajú až 30, resp. 100GB predplatených dát. Tie sú dostupné v rámci balíkov TO.nacesty S a TO.nacesty L, ktoré si zákazník môže zakúpiť za 10 alebo 20 eur. V tejto cene je už zahrnutý aj 1GB balíček dát GIGA PLUS, ktoré prenesiete v národnom roamingu, teda mimo vlastnej siete 4ky.

TO.nacesty prichádza s funkciou automatickej obnovy po 30 dňoch od aktivácie. Ak dáta prečerpáte rýchlejšie, tak sa automaticky obnoví skôr. Podmienkou je dostatočný kredit na karte. Samozrejme, v prípade potreby môžete dobiť kartu ďalším balíkom GIGA PLUS, ktorý vám umožní čerpať dáta aj mimo vlastnú 4G sieť 4ky. Tou momentálne pokrýva približne 60% populácie, hlavne v okolí väčších miest. Na cestách a pri presúvaní sa medzi nimi sa však vo väčšine prípadov budete musieť stále spoľahnúť na národný roaming a rýchlosti 2G siete.

nasa_ponuka___4ka_-_4ka

Nový balík TO.nacesty S alebo L si aktivujete jednoducho zaslaním SMS správy na číslo 950 v tvare TO.S, resp. TO.L. Pre zistenie stavu automatickej obnovy TO.nacesty S (L) pošlite SMS s textom TO.S STAV (TO.L STAV) na krátke číslo 950. Pre zrušenie automatickej obnovy pošlite SMS s textom TO.S STOP (TO.L STOP) na rovnaké čislo.

19.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+