MojAndroid

Operátor 4ka sa na našom trhu usídlil najmä vďaka extrémne výhodnej ponuke, ktorá navyše nie je obmedzovaná žiadnou viazanosťou. Za služby tak platíte podľa toho, ako ich využívate. Platby si ale môžete zjednodušiť automatickou úhradou, vďaka čomu sa teraz budete môcť tešiť na prekvapenie.

Nastavte si automatické platby a dostanete darček

To by malo byť zverejnené 1. júla, no záhadná správa neobsahuje žiadne podrobnosti okrem toho, že sa jedná o “sladké prekvapenie”. Ponúka ale jednoduchý návod, ako zapnúť automatické platby za služby:

  1. Zaregistrujte sa na zákazníckom portáli Moja zóna
  2. Uložte si telefónne číslo a platobnú kartu
  3. Nastavte si automatické platby našich služieb
  4. Zaveste starosti na klinec a užívajte si slobodu

Jednoduchšie používanie služieb a darček navyše

4ka v správe ďalej informuje o tom, že v roku 2019 platí za služby automatickou úhradou z platobnej karty cez Moju zónu takmer dvakrát toľko Štvorkárov ako v roku 2018. Aj preto vyzýva všetkých ostatných klientov, aby vyskúšali túto jednoduchú formu používania služieb 4ky, vďaka čomu môžu dostať ešte aj sladký darček.

20.6.2019
Zdroj: 4ka

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+