MojAndroid

Ďalší ročník celonárodnej súťaže o najlepšie aplikácie zo Slovenska je tu. Spúšťame hlasovanie 4ka Android Code 2020! V tomto ročníku mohli slovenskí vývojári prihlásiť svoje aplikácie do ankety až v 8 kategóriách a pripojiť sa tak k najlepším aplikáciám na Slovensku. Teraz je rad na vás, hlasujúcich, aby ste spomedzi všetkých nominovaných aplikácií vybrali vašu obľúbenú a odovzdali jej svoj hlas. Do finále sa dostali najlepšie aplikácie z každej kategórie.

Nominovať svoju aplikáciu mohol ktokoľvek

Slovenskí vývojári mohli prihlásiť svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Slovenská aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2020, musí byť umiestnená v obchode Google Play a mať za obdobie od 1. januára 2020 aspoň jednu aktualizáciu.

Aplikácie sú tento rok rozdelené do ôsmich kategórií:

  • Doprava a cestovanie
  • Hry
  • Nakupovanie a predaj
  • Spravodajstvo a médiá
  • Vzdelávanie
  • Financie a podnikanie
  • Slovenské aplikácie (všeobecne)
  • Svetové slovenské aplikácie

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu.

Ako boli vyberané aplikácie do finále?

Nedávno sme vám priniesli prehľad 100+ Android aplikácií zo Slovenska prihlásených do ankety 4ka Android Code 2020. Tu sa nachádzali aplikácie, ktoré nominovali samotní vývojári, ktoré ste nominovali vy hlasmi v sérii článkov Najlepšie slovenské Android aplikácie za minulý mesiac a aplikácie, ktoré sme dodatočne nominovali v rámci redakcie. Spolu sme tak získali vyše 100 aplikácií, z ktorých sme vytvorili užší výber nominácií pre finálne hlasovanie.

Sem sa dostalo spolu 58 aplikácií – šesť titulov v siedmych kategóriách a 9 titulov v kategórii Slovenské aplikácie (všeobecne). Do úvahy sme brali viacero faktorov. Do finále sa dostali všetky aplikácie, ktoré vyhrali hlasovanie v článkoch s najlepšími slovenskými Android aplikáciami za uplynulé obdobie. Nasledovali aplikácie s najlepším hodnotením v danej kategórii a s čo najväčším množstvom stiahnutí.

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po desiatykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 4.11.2020. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je úplne nový nadupaný smartfón Google Pixel 5, ktorý venuje spoločnosť Google.

Hlavná cena: Google Pixel 5

Hlavnou cenou v ankete 4ka Android Code 2020 je nový smartfón Google Pixel 5, ktorý do súťaže venuje Google. Ide o aktuálnu vlajkovú loď s operačným systémom Android 11 a skvelým fotoaparátom.

 

4.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+