MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2019, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o 34 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2019. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes budeme pokračovať kategóriou svetové slovenské aplikácie. Hlasovaním ste automaticky zapojení do žrebovania o smartfón Google Pixel 4.

ESET Mobile Security & Antivirus

Aplikácia Mobile Security & Antivirus od spoločnosti ESET je rýchly a výkonný ochranný softvér pre váš smartfón. Chráni ho pred malvérom a vírusmi. Počas 30-dňovej doby od stiahnutia si môžete zadarmo vychutnávať všetky prémiové funkcie. Po uplynutí tejto doby môžete aj naďalej využívať normálne a základné možnosti aplikácie, za príplatok je tu však k dispozícii balíček prémiových funkcií. Za kopec z nich sa ale naozaj oplatí zaplatiť si, pretože sa starajú o vaše súkromie, ktoré je hlavne v dnešnej dobe ohrozené.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Sygic GPS Navigation & Maps

Sygic je azda najlepšia a najobľúbenejšia offline navigácia v celom Obchode Play. Okrem naozaj detailných správ z dopravy a vykreslenia jej situácie, ktoré sú zbierané od vyše 500 miliónov šoférov, dokáže aj kopu ďalších vecí. K dispozícii je tak napríklad navigácia pre chodcov, na ktorých sa často zabúda. A Sygic na nich myslí. A myslí aj na všetkých ostatných, vďaka čomu sa niekoľkokrát do roka objavia bezplatné aktualizácie máp. Nezabúda sa ani na bezpečnosť, takže navigácia Sygic oplýva niekoľkými bezpečnostnými vymoženosťami.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Slido

Slido je minimalisticky postavená aplikácia, ktorá sa zameriava na udalosti a otázky ohľadom nich. Každá udalosť má svoj kód a môžete sa jej venovať osobitne. Okrem klasickej komunikácie a odpovedania na otázky účastníkov môžete taktiež dávať hlasy jednotlivým otázkam, vytvoriť si osobný plán udalostí alebo sa dokonca zapojiť do živých ankiet v aplikácii. Ak si chcete vytvoriť vlastnú udalosť, nezaberie to viac ako minútu. Na ostatné vám stačí jednoduchý kód.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

X-plore File Manager

X-plore File Manager je aplikácia primárne určená na prehliadanie súborov. Takých je, samozrejme, nielen v Obchode Play celkom dosť. Táto je však trochu iná a to už len z toho dôvodu, že zoznam jej podporovaných možností je pomerne obšírny. Popri všetkých funkciách sa nemohlo zabudnúť na estetiku, ktorá tiež nie je najhoršia. Niekomu by možno mohlo prekážať zastarané prostredie, ktoré naozaj nezodpovedá dnešným trendom, no treba prihliadnuť aj na funkčnú stránku tejto aplikácie.

Verzia: 3.98.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.98.14
Aktuálna cena: Zdarma

Human Anatomy VR

Táto aplikácia predstavuje jedinečný prístup k učeniu všeobecnej anatómie. Ponúka pútavú grafiku, informatívny obsah a inovatívne funkcie. Určená je predovšetkým študentom medicíny, ktorí tak majú možnosť pracovať a vzdelávať sa v príjemnom prostredí za pomoci VR headsetu. Aplikácia si vo svete získala veľkú obľubu.

Verzia: 1.7.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.5
Aktuálna cena: Zdarma

Solar System Scope

Vďaka tejto aplikácii budete mať slnečnú sústavu ako na dlani. Obsahuje pekné 3D animácie, nájdete tu všetky planéty a samozrejme aj Slnko. V unikátnej encyklopédii nájdete tie najzaujímavejšie fakty o všetkých telesách slnečnej sústavy. Aplikácia, ktorá nesmie chýbať v smartfónoch vesmírnych nadšencov.

Verzia: 3.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

26.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+