MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2019, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o 34 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2019. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. V tento deň si predstavíme všeobecnú kategóriu s názvom Nakupovanie a predaj. Hlasovaním ste automaticky zapojení do žrebovania o smartfón Google Pixel 4.

Kimbino

Katalógy a letáky. Občas ich máme doma plnú kopu, no ak niektorý konkrétny hľadáme, už sme ho buď dávno zahodili alebo sme ho k dispozícii nemali vôbec. Existuje však omnoho praktickejší a predovšetkým ekologickejší spôsob, ako k letákom pristupovať. Poslúži na to napríklad aplikácia Kimbino, ktorá samozrejme pochádza od slovenského vývojára.

Aplikácia Kimbino ponúka širokú škálu aktuálnych letákov zo všetkých obľúbených obchodov. Pokiaľ často nakupujete a pred odchodom do obchodu nemáte k dispozícii leták, výrazne by sme vám odporúčali využiť práve túto šikovnú vec.

26.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+