MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2018, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o vyše 20 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2018. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. V tento deň si predstavíme všeobecnú kategóriu s názvom Slovenské aplikácie.

“”

Financie.online

Aplikácia, ktorá vám šetrí čas a peniaze. Vďaka aplikácii Financie.online môžete ušetriť v priemere až 1 000 € každý rok. Aplikácia Financie.online vám prináša prvého osobného finančné asistenta, ktorý vám vďaka jednoduchým a efektívnym tipom šitým na mieru pomôže ušetriť stovky až tisíce eur ročne. Nechýbajú rôzne chytré kalkulačky, s ktorými bude prepočítavanie peňazí hračka.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

HAKA System

HAKA System aplikácia vytvorená z názvu skupiny Hľadá sa Auto Krádeže Automobilov. Aplikácia dokáže overiť, či je daný automobil kradnutý a zistiť to môžete po zadaní EČV alebo VIN. Aplikácia vyšle dotaz na server a overí sa, či sa daný automobil nenachádza v databáze ako hľadaný. Aplikácia úzko spolupracuje so štátnymi orgánmi a údaje v nej sú maximálne dôveryhodné.

Verzia: full_3.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: full_3.7
Aktuálna cena: Zdarma

Hrady a zámky SK

Zjednodušená, bezplatná verzia aplikácie stránky hrady-zamky.sk. Katalóg hradov, zámkov, zrúcanín, pevností, kláštorov i kaštieľov postavených na miestach hradov. Nechýbajú informácie pre turistov, ako napríklad popis objektov, navigácia k objektu, otváracia doba a viac. Objekty v appke postupne pribúdajú. Na používanie aplikácie je nutné internetové pripojenie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Idem Hore

Idem Hore poskytuje komplexné informácie o počasí a podmienkach na horách. Zobrazuje informácie z rôznych dostupných zdrojov na jednom mieste. V aplikácii sa nachádzajú napríklad aktuálne zábery z hôr, predpoveď počasia, výstrahy a meteogramy. Pravých dobrodruhov však potešia aj údaje o východe a západe slnka, informácie horskej služby, lavínová situácia či odkazy na komunity ľudí na sociálnych sieťach.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

iMeteo

Slovenská appka iMeteo.sk Počasie prináša pre vás TOP funkcie, vrátane varovaní na nebezpečné poveternostné javy, detektor bleskov, nechýbajú ani notifikácie na to, že vo vašom okolí udrie blesk, iRadar s aktuálnym pohybom zrážok v strednej Európe, či podrobná predpoveď po hodinách a dlhodobejšia predpoveď na 10 dní. Mnohých poteší množstvo widgetov, ktoré na Android zariadeniach rozhodne prakticky využijete. Personalizovať sa dá aj samotné prostredie aplikácie.

Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma

Lepšia obec

Lepšia obec je aplikácia pre mestá a obce, ktoré chcú byť “smart”. Svojim užívateľom umožňuje registrovať sa v meste, v ktorom žijú a pomocou jednoduchého formuláru referovať zistené nedostatky a závady v rámci verejného priestoru. Aplikácia je jednoduchá, zrozumiteľná a ľahko sa používa. Vďaka nej sa každé slovenské mesto a obec stane svetovým “smart city”!

Verzia: 11.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po ôsmykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 29. 11. 2018 do 13. 1. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je nový smartfón Samsung Galaxy A7 2018! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších desiatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

“”

Partneri ankety 4ka Android Code 2018

4.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+