MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2018, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o vyše 20 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2018. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes budeme pokračovať kategóriou aplikácií Nakupovanie a predaj.

“”

Autobazar.sk

Autobazar.sk slúži na predaj a kúpu áut na území celého Slovenska. K dispozícii sú vám vždy najnovšie údaje a zoznam skvelých ponúk. Spravovať si môžete vyhľadávania podľa vašich kľúčových parametrov tak, aby vás aplikácia upozornila na autá, ktoré by ste si chceli kúpiť. A v prípade, že sa snažíte svoje auto predať, jednoducho sem pridáte svoj inzerát, ktorý tak uvidí veľké množstvo ľudí. Aplikácia láka na pekné prehľadné prostredie, i pokročilé funkcie a možnosti.

Verzia: 2.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Bazar.sk

Bazar.sk je tu pre vás v prípade, že potrebujete čokoľvek predať alebo kúpiť. Okrem iného je k dispozícii naozaj rýchle pridávanie inzerátov priamo z vášho smartfónu. Jednoducho a pohodlne. Ak ale chcete niečo kúpiť lacno a rýchlo, na výber je tu vyše milióna inzerátov v 20 kategóriách. Aplikácia vás vie upozorniť aj na zmeny v inzerátoch, ktoré ste si označili ako obľúbené.

Verzia: 3.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Bistro.sk – donáška jedla

Aplikácia Bistro.sk zabezpečuje donášku jedla z viac ako 700 reštaurácií na Slovensku a to tak ako z bežných, tak aj z čínskych a sushi resštaurácií, či pizzérií. Zabezpečuje dokonca aj nočný rozvoz, takže má naozaj široký záber. Okrem našich krajských miest si môžete služby tejto aplikácie vychutnať aj v ďalších mestách. Milou možnosťou je aj vernostný program, ktorý zahŕňa zľavy a akcie. Príjemné prostredie aplikácie spolu s možnosťami jej využitia tvorí naozaj podarený celok, ktorý si na Slovensku získal množstvo spriaznených používateľov.

Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Darujem za odvoz

Darujem za odvoz je aplikácia, ktorá sústreďuje inzeráty zo stránky za-odvoz.sk. Je určená hlavne pre tých, ktorí niečo potrebujú zohnať, ale nemajú na to zrovna peniaze. A ak sa potrebujete niečoho zbaviť, ale nechcete to vyhodiť, táto aplikácia tomu nájde nový domov. Všetko sa tu predáva za rovnakú cenu – za odvoz. Peknou funkciou sú notifikácie, ktoré vás upozornia na inzeráty vyhovujúce vašim požiadavkám. Ak máte o nejakú z vecí záujem, veľmi rýchlo môžete priamo z aplikácie kontaktovať predávajúceho.

Verzia: 2.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Menucka.sk

Menucka.sk ponúka prehľad denných menu reštaurácií vo vašom okolí. Nájsť si ale môžete aj reštaurácie kdekoľvek inde. Ďalej v tejto šikovnej aplikácií nájdete aj informácie o jednotlivých podnikoch. Fotky, menu na celý týždeň, alebo aj navigáciu, to všetko máte na jednom mieste vďaka aplikácii Menučka.sk. Vyhľadávať je možné s rôznymi filtrami, takže si nájdete všetky reštaurácie a podniky od tých najluxusnejších až po koliby. Zoznam skvelých možností zakončuje magazín s gastronomickými zaujímavosťami, ktorý je súčasťou appky.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

ŠEVT papiernictvo

Aplikácia ŠEVT papiernictvo vám ponúka prehľad informácií o populárnej sietí predajní kancelárskych potrieb. Jej súčasťou je zoznam akcií, alebo aj noviniek, ktoré sa čoskoro objavia na pultoch obchodov. K dispozícii sú aj výhodné kupóny, ktoré urobia niektoré ponuky neodolateľnými. Samozrejmosťou je online nákup v e-shope, či už pre firmu, alebo do rodiny. Čítačka QR kódov, alebo virtuálna realita, ktorá oživí letáky a žiacke knižky vašich detí je už len atraktívnym detailom tejto šikovnej aplikácie.

Verzia: 1.396.802.1310
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.396.802.1310
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po ôsmykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 29. 11. 2018 do 13. 1. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je nový smartfón Samsung Galaxy A7 2018! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších desiatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

“”

Partneri ankety 4ka Android Code 2018

18.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+