MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2018, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o vyše 20 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2018. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes budeme pokračovať kategóriou Hry.

“”

Hangry

Prvou hrou je hra Hangry z kategórie arkády. Má veľmi jednoduchú zápletku a všetko je tak prispôsobené na podobnú úroveň. Vašou úlohou je len chovať si svojho sumo bojovníka. Z vrchu mu padá jedlo, ktoré vy musíte zachytiť jeho žalúdkom, aby bojovník nebol hladný. Hra má aj niekoľko herných módov, ktoré lákajú na rôzne výzvy. Je veľmi návyková a ponúka tak super riešenie na zabitie času v čakárni u lekára alebo počas rannej cesty autobusom.

Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma

Haraktery

Haraktery, titul mladého vývojára z našej krajiny je paródiou na vtedajšiu (a v podstate aj terajšiu) politickú situáciu republiky. V hre nájdete niekoľko “harakterov”, teda postavičiek, ktoré sú, podobne ako celá hra, výsmechom politikom a ostatným zainteresovaným. V podstate ide o úplne bežnú arkádu – skákačku, nečakajte žiaden zložitý príbeh alebo dejovú líniu. Môžete tak jedine odomykať nové “haraktery” a snažiť sa prejsť čo najďalej.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Kvíz o Slovensku

Hra Kvíz o Slovensku vás preverí v tom, ako dobre poznáte našu krajinu. A to naozaj podrobne. Čaká vás viac ako 50 000 otázok v 15 jazykoch sveta. Ponuka otázok je z oborov ako geografia, história, literatúra, hudba, šport a hry, filmy a populárna kultúra, príroda a biológia, technológia, internetové technológie, prírodné vedy, slová a mnohé iné. Nakoniec je pre vás pripravená aj možnosť štyroch žolíkov, ktorý vám pomôžu v prípade, že si neviete dať s nejakou otázkou rady.

Verzia: 3.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Poďme na ryby!

Poďme na ryby! je naozaj prepracovaná hra pre všetkých milovníkov rybolovu (a nielen pre nich). Ponúka vám totiž nespočetné množstvo možností. Kupovať si môžete rôzne vlasce, navijaky a udice, loviť môžete vo viacerých rybníkoch, z ktorých niektoré majú špecifické druhy rýb. Milým bonusom sú takisto náhodné poklady v niektorých rybách alebo veľa úloh s odmenami. Zakončuje to praktická informácia, že hru si zahráte aj bez internetu a je vhodná pre deti.

Verzia: 1.0.18
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.18
Aktuálna cena: Zdarma

Seaport – Objavuj, Zbieraj a Obchoduj

Hra Seaport – Objavuj, Zbieraj a Obchoduj z vás spraví námorného obchodníka číslo jeden. Máte šancu vybudovať najväčší námorný podnik na svete. Svoju flotilu lodí môžete rozširovať najrôznejšími kúskami od malých člnov až po vojnové lode. Začínate ako malá rybárska dedina, pričom sa postupom času dostávate na vrchol ako najvýznamnejšia prístavná metropola. Zbierať lode, budovať prístav alebo objavovať okolie, to všetko môžete vďaka tomuto podarenému titulu.

Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Todlio

Na záver je tu jednoduchá hra Todlio. Tá podporuje fantáziu, predstavivosť a kreativitu zároveň. Vašou úlohou v nej je uhádnuť, čo kreslí váš spoluhráč. Takže ak sa dáte dokopy viacerí, môžete hádať každý sám za seba, pričom sprosté slová a neslušné obrázky sú zakázané. Ak sa však ocitnete v situácii, keď si s vami nemá kto zahrať, počítač vás nechá hádať, čo kreslí. Hra síce vyžaduje pripojenie na internet, no určite to stojí za to.

Verzia: 0.0.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.0.15
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po ôsmykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 29. 11. 2018 do 13. 1. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je nový smartfón Samsung Galaxy A7 2018! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších desiatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

“”

Partneri ankety 4ka Android Code 2018

28.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+