MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maily, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu TV aplikácie. 


AntikTV GO

AntikTV GO je mobilná aplikácia slovenského poskytovateľa internetu a televízie Antik. Vďaka tejto aplikácii si môžete vo svojom mobilnom zariadení pozrieť desiatky televíznych staníc v priamom prenose, prípadne si prehrať relácie uložené v bohatom archíve. Aplikácia ponúka aj testovací režim a je dostupná na celej škále mobilných zariadení, tabletov, aj osobných počítačov.

Verzia: 1.7.0.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.0.13
Aktuálna cena: Zdarma

JOJ

Aplikácia JOJ ponúka živé vysielanie, kompletný archív a televízny program staníc JOJ, PLUS a WAU, ktoré tak môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek. Prínosom aplikácie je rozdelenie relácií, prehľadný archív, či jednoduché prostredie, ktoré je vhodné pre smartfóny aj tablety. Sledovanie TV JOJ, PLUS a WAU je bezplatné.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Magio GO

Aplikácia Magio GO ponúka možnosť sledovať živé vysielanie až 50 TV kanálov cez smartfón alebo tablet. Okrem toho v nej nájdete aj program na najbližších 14 dní, 7-dňový archív pre 20 kanálov, či možnosť označiť vybrané relácie za obľúbené, aby ste k nim mali jednoduchší prístup. Na fungovanie aplikácie je potrebné Magio konto.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

O2 TV SK

Aplikácia O2 TV SK ponúka prístup k živému vysielaniu viac ako 20 televíznych staníc, ktoré sú dostupné kdekoľvek tam, kde máte prístup k internetu. Okrem toho si môžete nahrať aj 100 hodín programov do archívu, ktorý je pre vás následne dostupný 30 dní. Všetky odvysielané programy sú pre vás navyše dostupné až 50 hodín po ich odvysielaní. Pre fungovanie tejto aplikácie je potrebné mať predplatené konto pre O2 TV v mobile.

Verzia: 3.5.31.0-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.31.0-release
Aktuálna cena: Zdarma

Orange TV

V aplikácii Orange TV máte k dispozícii živé vysielanie obľúbených domácich, ale aj zahraničných televízií, ktorých relácie sú pre vás dostupné aj v 31-dňovom archíve. Dostupný je samozrejme aj detailný TV program, či inteligentné vyhľadávanie obsahu, vďaka ktorému rýchlo nájdete obľúbený film alebo TV reláciu. Na fungovanie aplikácie je potrebné aktivovanie služby Mobilná TV alebo FiberTV.

Verzia: 3.5.32.4-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.32.4-release
Aktuálna cena: Zdarma

SWAN GO

Svoju vlastnú mobilnú TV ponúka aj operátor SWAN (dnešná 4ka). V jej menu nájdete živý prenos 33 televíznych staníc, ktoré môžete sledovať zároveň až na troch zariadeniach – či už pôjde o smartfón alebo tablet. K dispozícii máte aj 7-dňový archív a výhodou je rozhodne aj jednoduché ovládanie, ktoré zaručuje nový, prehľadný dizajn aplikácie. Na pozeranie TV je nutná aktivácia služby SWAN GO.

Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma

Voyo.sk

Aplikácia VOYO.sk vám ponúka možnosť neobmedzene a legálne sledovať slovenské, české i zahraničné filmy, seriály a relácie TV Markíza a Doma. Okrem toho si na svoje prídu aj fanúšikovia športu, ktorí si môžu vychutnať prenosy rôznych podujatí. Aktuálne aplikácia neponúka živé prenosy, a tak si môžete pozrieť len relácie z archívu. Na jej fungovanie potrebujete predplatený účet Voyo.

Verzia: Verzia
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Verzia
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

14.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+