MojAndroid

Prinášame vám 7. ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie 4ka Android Code 2017. Hlasovať môžete v siedmich kategóriách, pričom vyberáte tie najlepšie Android aplikácie, ktoré vás v každej z nich zaujali. Čo za to získate? Vyhrať sa dajú predplatené karty s kreditom od 4ky a veľkou motiváciou môže byť aj parádny smartfón Xiaomi Mi6. Anketa 4ka Android Code sa koná v čase od 4. novembra do 31. decembra 2017 v týchto kategóriách:

hlasovanie android code

Aby ste sa zapojili do žrebovania, treba hlasovať v každej z kategórií za jednu aplikáciu, nezabudnite správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maily, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Vývojári sa sem mohli prihlásiť do 25. októbra 2017. Pozrite si v skratke video-nominácie v poslednej z kategórii – Hry:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+