MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maily, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu Spravodajské aplikácie.

Náš tip
4ka Android Code 2017: Hlasujte za najlepšie TV aplikácie a vyhrajte smartfón!

Aktuality.sk

Aplikácia Aktuality.sk prináša online spravodajstvo z webov Diva.sk, Najmama.sk, Živé.sk, či Šport.sk. Titul ponúka praktické funkcie a pekné, jednoduché prostredie. Aplikácia, aj jej obsah, sú samozrejme zadarmo a potešia širokú škálu fanúšikov vďaka rôznorodosti publikovaných tém.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Fun rádio Slovensko

Mobilná aplikácia jedného z najpopulárnejších rádií na Slovensku ponúka okrem živého vysielania aj možnosť pustiť si stream podľa nálady (dance, top 20, hudba pre behanie a pod.). Okrem toho však ponúka aj články a zábavné príspevky z dielne rádia, ktoré zobrazuje v prehľadnom dizajne.

Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

Nový čas

Aplikácia Nový čas prináša články z webov Čas.sk a denníka Nový Čas. Okrem toho si ale môžete prečítať aj obsah z portálu Adam.sk, Časpreženy.sk, Život.sk a sledovať videá z Tivi.sk. Aplikácia ponúkajúca najmä bulvárny obsah ponúka pomerne pekný dizajn a jednoduché ovládanie.

Verzia: 3.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Pravda

Svoju vlastnú mobilnú aplikáciu má aj Pravda. Tá obsahuje články z webu Pravda.sk a z tlačeného periodika Pravda. Aplikácia ponúka jednoduché a prehľadné menu s kategóriami článkov a celkovo prívetivý dizajn. Dostupná je zadarmo.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Rádio Jemné

Druhým rádiom, ktorého aplikácia bojuje o vašu priazeň, je Rádio Jemné. Okrem živého vysielania v aplikácii nájdete aj zoznam prehrávaných skladieb, aktuality, či priamo odkaz pre odoslanie správy do rádia. Aplikácia ponúka naozaj jednoduché a prehľadné prostredie.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

SME.sk

Mobilná aplikácia SME.sk ponúka obsah rovnomenného internetového portálu a tlačeného periodika. Predplatitelia SME získajú priamo v aplikácii prístup aj k prémiovému obsahu, neplatiči si ale môžu vychutnať rôzne články zo širokého spektra tém. Spracovaním táto aplikácia patrí medzi tie lepšie.

Verzia: 3.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Správy Minúta po minúte

Minúta po minúte patrí medzi jedny z najsťahovanejších spravodajských aplikácií na Slovensku. Ponúka informácie o aktuálnom dianí na Slovensku ale aj v zahraničí, a to netradičným spôsobom v podobe krátkych správ. Aplikácia má krásny dizajn a jednoduché ovládanie.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Správy RTVS

Aj štátna RTVS má svoju vlastnú aplikáciu. Správy RTVS ponúkajú prehľadné spravodajstvo vo forme relácií, videí, či článkov s témami z domova, ale aj zo sveta. Všetky príspevky sú prehľadne rozdelené a aplikácia ponúka jednoduchú navigáciu. Dostupná je zadarmo.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Teraz.sk

Aplikácia Teraz.sk ponúka spravodajstvo Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) zo spravodajského portálu www.teraz.sk. Nájdete tu správy a noviny z oblastí Slovensko, Regióny, Zahraničie, Ekonomika, Šport či Kultúra a umenie. Každý si tak príde na svoje. Oceňujeme aj pekný dizajn aplikácie.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

21.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+