MojAndroid

Máme tu 7. ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie 4ka Android Code 2017. Hlasovať sa dá v siedmich kategóriách, pričom vyberáte tie najlepšie Android aplikácie, ktoré vás v nich zaujali. A ak sa na vás usmeje šťastie, vyhráte niektorú z atraktívnych cien. Anketa 4ka Android Code prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017 v týchto kategóriách:

Aby ste sa zapojili do žrebovania, treba hlasovať v každej z kategórií za jednu aplikáciu, nezabudnite správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maily, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Vývojári sa sem mohli prihlásiť do 25. októbra 2017. Pozrite si v skratke video-nominácie v tretej kategórii Nakupovanie a predaj:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+