MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maili, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu Slovenské aplikácie.

iMeteo.sk Počasie & iRadar

Vďaka aplikácii iMeteo.sk budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.
Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území.

Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.9
Aktuálna cena: Zdarma

Financie.online

Denne aktualizované údaje, vďaka ktorým máte vždy prehľad o tom, kde majú najlepšie podmienky. Aj to je mobilná aplikácia Financie.online.  Majte po ruke pomocníka, ktorý vždy pomôže vyriešiť vaše finančné starosti a rozhodnutia. V aplikácii sú k dispozícii užitočné prepočty, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Získať dobrú radu by malo byť jednoduché. Preto je k dispozícii komfortný online chat, vďaka ktorému sa môžete kedykoľvek poradiť so skúseným expertom priamo z mobilného telefónu.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

City Monitor

Aplikácia City Monitor poskytuje jedinečnú príležitosť prispieť ku skrášleniu a zveľadeniu vášho mesta. Priamo cez mobilný telefón môžete rýchlo a jednoducho posielať podnety na zlepšenie a hlásiť poruchy samospráve mesta. Všetky hlásenia budú uložené na stránke www.citymonitor.sk, kde budú dostupné na spracovanie pre vašu samosprávu. Vy zatiaľ môžete na svojom mobilnom zariadení sledovať priebeh riešenia hlásaní a prijímať bezplatné push-notifikácie o dianí v meste.

Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pokec

Lokálne veľmi obľúbená a známa služba prichádza aj vo forme šikovnej a prehľadnej mobilnej aplikácie pre Android smartfóny. Aplikácia Pokec umožňuje spoznať 350 000 ľudí denne. Zoznámiť sa môžete s novými ľudmi vo vašom okolí, násť si priateľov s rovnakými záľubami alebo skúsiť šťastie a pozvať niekoho na rande.

Verzia: 3.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Služby do vrecka

Mobilná aplikácia Služby do vrecka v sebe spája hneď viacero funkcionalít. Či už ide o aktuálnu predpoveď počasia, kurzový lístok či rýchly prekladač, všetko nájdete v jednej užitočnej aplikácii. Celý balíček služieb navyše prichádza v príjemnom grafickom spracovaní a jednoduchom používateľskom rozhraní. Aplikáciu si môžete taktiež prispôsobiť podľa vašich predstáv.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Open it – File Explorer

Potrebujete rýchle vyhľadávanie dát vo vašom Android zariadení? Chcete jednoduchú a prehľadnú mobilnú aplikáciu pre prácu so súbormi? Je tu Open it – File Explorer. Jeho hlavné výhody sú: Root explorer, “swipe to delete” funkcionalita, roztriedenie zložky “downloads” a schopnosť otvoriť aj menej známe typy súborov (funkcia je stále vo vývoji). Samozrejmosťou je malá veľkosť, vstavaný prehrávač videí či tzv. material design.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Pitný režim H2O

Dodržiavanie pitného režimu, pravidelného príjmu tekutín je užitočnou prevenciou pred dehydratáciou organizmu, ktoré môže byť v istom hľadisku aj škodlivé. Práve pre správny a pravidelný pitný režim prichádza mobilná aplikácia Pitný režim H2O. Aplikácia je teda nápomocná pre dodržiavanie pitného režimu. Vhodná je najmä pre zaneprázdnených používateľov a ľudí ktorý vedia že na svoj pitný režim často pozabudnú.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Rádio Expres

Mobilná aplikácia Rádio Expres prináša zážitok z populárneho rádia obohatený o ďalšie funkcionality aj do vášho Android smartfónu. K dispozícii je online prehrávanie rádiovej stanice, obľúbené zoznamy skladieb, novinky a pútavé články, súťaže či podcasty. Aplikáciu si takisto môžete prispôsobiť podľa seba a vyhrať si napríklad vyššiu kvalitu prehrávania rádiovej stanice. Nastavenia tiež ponúkajú informáciu o dátach prenesených touto mobilnou aplikáciou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

SMS4ka

Patríte k zákazníkom operátora 4ka? V tom prípade by vás mohla zaujímať aj mobilná aplikácia SMS4ka určená pre Android zariadenia. Medzi hlavné funkcionality danej mobilnej aplikácie rozhodne patrí kontrola spotreby či nastavenia prenesených dát a tiež aktivácia rôznych balíčkov od operátora 4ka. Viac informácií o výške vašich prenesených dát či iné dáta o vašom programe 4ka sa dozviete priamo v mobilnej aplikácii.

 

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Foto Asistent

Ak sa chcete so svojimi fotografiami trochu pohrať, môžete skúsiť aplikáciu s názvom Foto Asistent. Mobilná aplikácia prináša jednoduché prostredie spolu s množstvom funkcií. Medzi hlavné funkcionality patrí expozimeter, kalkulačka hĺbky ostrosti. uhla záberu a parametrov časozberného snímania, východ a západ slnka či kalibrácia farieb ako napríklad vyváženie bielej farby.

Verzia: 4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

20.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+