MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maili, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu Doprava a cestovanie.

Ubian

Cestovanie MHD zväčša nie je veľká zábava, o to menej na mieste, ktoré nepoznáte. Aplikácia Ubian vám pomôže lepšie sa zorientovať v danom meste a zobrazí vám zastávky okolo miesta, kde sa nachádzate. Vďaka tomu rýchlejšie a jednoduchšie nájdete ideálny spoj, pričom po celý čas vás bude sprevádzať aplikácia Ubian. Tá vás upozorní aj na zastávku, na ktorej prestupujete a okrem toho vám ponúka aj aktuálne časy meškania vašich spojov.

Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma

Dopravný servis Rádia Expres

Aplikácia Dopravný servis Rádia Expres vás neustále informuje o udalostiach na vašej ceste. Nemusíte preto čakať na dopravný servis každú pol hodinu z rádia, pre vás relevantné informácie môžete mať vždy po ruke. Aplikácia dokáže rozoznať vašu polohu a na mape ukáže prípadne hlásenia či nebezpečenstvá. Okrem toho aj vy môžete nahlásiť udalosti na ceste priamo cez aplikáciu a nemusíte tak volať do rádia.

Verzia: 3.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

imhd.sk

Ďalšia kategória pre mestských cestovateľov patrí medzi tie najobľúbenejšie svojho druhu. imhd.sk je aplikácia určená pre Košice a Bratislavu, kde ponúka podrobné informácie o spojoch MHD. K dispozícii máte prehľad zastávok a liniek a bez problémov si tak môžete naplánovať svoju trasu. Aplikácia tiež funguje aj v offline režime, vďaka čomu si nemusíte míňať váš dátový balík.

Verzia: 16.2.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 16.2.20
Aktuálna cena: Zdarma

Meškanie vlaku

Aplikácia Meškanie vlaku robí presne to, čo názov naznačuje – zobrazuje aktuálne meškanie vlakov. Aplikácia zobrazí meškanie vlakov na Slovensku a aj niektorých medzinárodných spojov v zahraničí, najmä EC spojov na území ČR. Vlaky môžete hľadať podľa čísla či podľa zastávok. Okrem toho si spoje môžete pridať medzi vaše obľúbené a neskôr ich tak nájsť oveľa rýchlejšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Cestovné poriadky CP

Ak okrem MHD cestujete aj medzimestskými či diaľkovými spojmi a chcete mať všetky informácie v jednej aplikácii, pomôže vám titul Cestovné poriadky CP. Ten ponúka kombináciu vlakových, autobusových a MHD spojov, takže si viete naplánovať kompletnú trasu zo zastávky v jednom meste na zastávku v ďalšom. K dispozícii sú informácie o MHD väčšiny slovenských miest, takže na pohyb po Slovensku si skutočne vystačíte iba s touto jednou aplikáciou.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

SMS Lístky

Od tohto roku je možné kupovať si lístky na vlak ZSSK aj prostredníctvom SMS, no ešte jednoduchšie je to pomocou aplikácie SMS Lístky. Tá si pamätá formu týchto SMS správ a aj číslo, na ktoré ju treba odoslať, a tak všetko zvládne za vás. Vy si v ponuke aplikácie iba vyberiete druh lístka o ktorý máte záujem a všetko ostatné zvládne aplikácia. Je to oveľa jednoduchšie a najmä opakované kúpy takého istého alebo podobného lístka sú vďaka aplikácii neporovnateľne rýchlejšie.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

HOPIN Taxi

Jedna z najlepších slovenských dopravných aplikácií sa v posledných mesiacoch dostala do ďalších krajín, no zároveň stále figuruje ako jeden z najobľúbenejších spôsobov prepravy na Slovensku. HOPIN Taxi ponúka jednoduché objednanie Taxi cez aplikáciu spolu s možnosťou filtrovania taxíku podľa zvolených požiadaviek či naplánovania odvozu na konkrétnu hodinu. Platiť môžete v hotovosti aj cez aplikáciu a využiť môžete aj časté akcie, ktoré HOPIN usporadúva a vďaka ktorým môžete na ceste pekne ušetriť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Autoškola – Vodičský preukaz

Táto aplikácia vám síce neobjedná taxík ani vám neukáže kedy ide autobus, no môže vás pripraviť na to, aby ste tieto spôsoby prepravy nepotrebovali. Autoškola – Vodičský preukaz ponúka nástroje pre to, aby ste sa vy mohli bez problémov pripraviť na vaše skúšky v autoškole. K dispozícii máte veľké množstvo obsahu vrátane 60 testov, po naučení ktorých budete pripravení aj na skúšky. Nechýbajú križovatky a množstvo ďalšieho obsahu. Vďaka aplikácii sa môžete na skúšky pripraviť priamo vo vašom smartfóne, ale zopakovať si niektoré pravidlá by sa zišlo určite aj viacerým skúseným vodičom.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

7.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+