MojAndroid

Už je to pár týždňov, čo na našom webe prebieha 6. ročník ankety 4ka Android Code 2016. Stretávate sa tu tak každý týždeň s nominovanými aplikáciami v 7 kategóriách. V porovnaní s minulým ročníkom tu je jedna dôležitá zmena – hlasovať nebude tentokrát odborná porota, ale vy, naši čitatelia. Hlasovanie je jednoduché, stačí si v siedmich kategóriách vybrať svojho favorita, vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám príde. Hlasovanie ukončíme 31.12.2016. Motiváciou, aby ste sa zapojili do hlasovania môže byť i to, že máte šancu získať  jednu z vecných cien, a to smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka. Vývojári, ktorých aplikácia zvíťazí v danej kategórií, získajú ocenenie 4ka Android Code 2016 a PR obsah na webe a sociálnych sieťach MôjAndroid.sk.

Prihlásené aplikácie

Slovenskí vývojári mohli bezplatne nominovať svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2016, musí byť umiestnená v obchode Play a mať za obdobie posledných 12 mesiacov aspoň 1 aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie bol od 10. októbra do 28. októbra 2016. Aplikácie sú rozdelené do 7 kategórií: TV aplikácieSpravodajské aplikácieNakupovanie a predajDoprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Tituly, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Svetové aplikácie, boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Ide o slovenské aplikácie, ktoré nezapadajú do žiadnej z predošlých kategórií, no majú svetový potenciál a zaslúžia si svoje miesto v ankete 4ka Android Code 2016. Nech sa páči, tu sú video-nominácie v kategórii Svetové aplikácie:

 

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+