MojAndroid

Od novembra prebieha na našom webe 6. ročník ankety 4ka Android Code 2016. Stretávate sa tu tak postupne s nominovanými aplikáciami v siedmich kategóriách. Oproti predchádzajúcim ročníkom však máme jednu dôležitú zmenu – hlasovať nebude odborná porota, ale vy, naši čitatelia. Hlasovanie je jednoduché, stačí si v 7 kategóriách zvoliť svojho favorita, vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám príde. Hlasovanie sa skončí 31.12.2016. Motiváciou, aby ste sa zapojili do hlasovania môže byť aj to, že máte šancu získať  jednu z vecných cien, a to smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka. Vývojári, ktorých aplikácia zvíťazí v danej kategórií, získajú ocenenie 4ka Android Code 2016 a PR obsah na webe a sociálnych sieťach MôjAndroid.sk.

Kategória Slovenská aplikácia

Slovenskí vývojári mohli bezplatne nominovať svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2016, musí byť umiestnená v obchode Play a mať za obdobie posledných 12 mesiacov aspoň 1 aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie bol od 10. októbra do 28. októbra 2016. Aplikácie sú rozdelené do 7 kategórií: TV aplikácie, Spravodajské aplikácieNakupovanie a predajDopravaHry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Tituly, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Sslovenské aplikácie, boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Ide o slovenské aplikácie, Ide o slovenské aplikácie, ktoré nezapadajú do žiadnej z predošlých kategórií, no zaslúžia si svoje miesto v ankete 4ka Android Code 2016. Nech sa páči, tu sú video-nominácie v kategórii Slovenské aplikácie:

 

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+