MojAndroid

6. ročník ankety 4ka Android Code 2016 je už v plnom prúde a na našom webe sa už niekoľko týždňov stretávate s nominovanými aplikáciami vo viacerých kategóriách. Teraz vám prostredníctvom videa predstavujeme kategóriu Dopravné aplikácie. Na rozdiel od minulých ročníkov tu máme dôležitú zmenu – hlasovať nebude tento raz odborná porota, ale necháme to na vás, našich čitateľov. Hlasovanie je jednoduché, stačí si v 7 kategóriách vybrať svojho favorita, vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám príde. Hlasovanie ukončíme 31.12.2016. Motiváciou k hlasovaniu môže byť i fakt, žemáte šancu získať  jednu z vecných cien, a to smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka. Vývojári, ktorých aplikácia zvíťazí v danej kategórií, získajú ocenenie 4ka Android Code 2016 a PR obsah na webe a sociálnych sieťach MôjAndroid.sk.

Prihlásené aplikácie

Slovenskí vývojári mohli bezplatne nominovať svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2016, musí byť umiestnená v obchode Play a mať za obdobie posledných 12 mesiacov aspoň 1 aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie bol od 10. októbra do 28. októbra 2016. Aplikácie sú rozdelené do 7 kategórií: TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Aplikácie, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Doprava, sú titulmi, ktoré boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Ide o aplikácie, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s dopravou, automobilmi alebo navigáciou. Nech sa páči, tu sú video-nominácie:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+