MojAndroid

Šiesty ročník súťaže 4ka Android Code 2016 prináša opäť hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie! Hlasovanie je v plnom prúde a vy máte možnosť vybrať vaše obľúbené aplikácie zo 7 kategórií – TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Dnes vám predstavíme štvrtú kategóriu aplikácií – Doprava – a vy sa hlasovaním za svojho favorita môžete zapojiť do súťaže o smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka.

Kategória Doprava

Aplikácie, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Doprava, sú titulmi, ktoré boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Ide o aplikácie, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s dopravou, automobilmi alebo navigáciou.

5€ Taxi

Vďaka aplikácii 5€ Taxi si dokážete objednať taxík v Bratislave bez toho, aby ste museli volať na preplnený dispečing. V aplikácii nájdete aj informáciu o tom, ako ďaleko sa od vás nachádzajú taxíky a sami si môžete vybrať, o ktorý z nich máte záujem. Počas čakania na taxík môžeme v reálnom čase monitorovať jeho polohu a taktiež si pozrieť predpokladaný čas pristavenia.

5e-taxi-android-code-2016

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Cestovné poriadky CP

Aplikácia Cestovné poriadky CP pracuje on-line a používa vždy aktuálne cestovné poriadky vrátane informácií o prípadných meškaniach a výlukách. Nájdete v nej informácie o tom, kedy odchádza alebo prichádza hľadaný vlakový alebo autobusový spoj a pri vyhľadávaní môžete využiť aj široké možnosti nastavenia parametrov pre rozšírené hľadanie (napr. voľba dopravných prostriedkov, minimálny čas na prestup, a pod.). Výbornou funkciou je aj možnosť uložiť si šesť položiek off-line histórie hľadania, či možnosť uloženia až 6 obľúbených spojení a sledovanie až 6 rôznych spojení v notifikačnej lište.

cp-sk-android-code-2016

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Fuelio

Fuelio je ľahko použiteľná aplikácia pre systém Android, ktorá slúži na sledovanie prejdených vzdialeností, spotreby paliva a nákladov na palivo. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať výdavky na vozidlo, jednotlivé tankovania, spotrebu paliva, prejdenú vzdialenosť vozidla, náklady na palivo či ceny paliva a ušetriť peniaze. Navyše, priamo v aplikácii môžete sledovať aj to, kde presne ste tankovali (zobrazenie na mape), prípadne spravovať spotreby viacerých vozidiel.

fuelio-android-code-2016

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

HOPIN TAXI

Aplikáciu HOPIN TAXI zrejme netreba nikomu predstavovať. Ide o inovatívny spôsob objednávania taxi priamo cez váš smartfón alebo tablet, a to automaticky, podľa vašej polohy alebo podľa adresy, ktorú do aplikácie zadáte. Môžete si dokonca aj vybrať typ taxi, ktorý má po vás prísť a platiť sa dá nielen hotovosťou, ale aj kartou alebo cez Viamo. Výhodou je aj história jázd, vďaka ktorej viete, koľko ste už prejazdili taxíkom.
hopin-taxi-android-code-2016

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Meškanie vlaku

Aplikácia Meškanie vlaku slúži na zistenie aktuálneho meškania vlakov, ktoré sa nachádzajú na trati ŽSR na Slovensku, resp. aj niektorých medzinárodných vlakov. Vlaky je možné jednoducho vyhľadať, a to buď na základe čísla vlaku alebo podľa kritérií – odkiaľ, kam, dátum a čas. Nájdené vlaky je možné pridať do zoznamu “Moje vlaky” a tým urýchliť opakované hľadania.

meskanie-vlaku-android-code-2016

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

RegioJet Agent

RegioJet Agent je neoficiálna aplikácia, ktorá za vás kontroluje voľné miesta na vami vybranom vlaku alebo autobuse a automaticky rezervuje vaše miesto, keď sa uvoľní. V aplikácii môžete vyhľadávať spoje po celom Česku a Slovensku, určovať si, kde chcete sedieť a spravovať rezervácie.

regiojet-agent-android-code-2016

Sygic

Sygic: GPS navigácia a mapy je najpokročilejšia GPS navigačná aplikácia pre Android s 3D offline mapami od spoločnosti TomTom, podrobnou hlasovou navigáciou a  bezplatnými aktualizáciami máp. Keďže ide o slovenskú aplikáciu, tak v ponuke nájdete aj slovenčinu a navigovanie slovenským hlasom. Celkovo možno povedať, že ide o najlepšiu navigáciu pre Android, ktorú si môžete na 7 dní vyskúšať bezplatne aj vy.

sygic-android-code-2016

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

VB Taxi

Prostredníctvom aplikácie VB Taxi si môžete jednoducho zavolať nové, štýlové a pohodlné vozidlo spoločnosti VB Taxi v Bratislave a okolí. Aplikácia zahŕňa funkcie ako jednoduché vytváranie nových objednávok, nastavovanie bodov vyzdvihnutia aj cieľov jazdy, sledovanie taxíku na ceste k vám i počas jazdy, prehľadná história vybavených objednávok aj s trasou a možnosťou opakovania, či bezhotovostné platby – možnosť využiť predplatený kredit alebo jazdy na faktúru.

vb-taxi-android-code-2016

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zelená vlna

Profesionálne dopravné spravodajstvo RTVS zo slovenských ciest a diaľnic do vášho mobilu s názvom Zelená vlna obsahuje informácie o dopravných nehodách, kolónach, zjazdnosti, prejazdnosti, meraní rýchlosti, uzávierkach, rozkopávkach a ďalších dopravných obmedzeniach. Informácie o doprave si môžete prezrieť v textovej podobe, alebo si prehrať hlasové správy a výhodou je aj možnosť prezerania dopravných kamier, aby ste videli situáciu na cestách takmer “na vlastné oči”.

zelena-vlna-android-code-2016

Verzia: 4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Nezabudnite sa zapojiť do 4ka Android Code 2016!

Ak ste doteraz nehlasovali v ankete 4ka Android Code 2016, tak tak môžete urobiť na adrese AndroidCode.sk. Stačí, aby ste vybrali v každej zo 7 súťažných kategórií jednu Android aplikáciu a správne vyplnili svoje osobné údaje, čím sa zapojíte do súťaže o hodnotné ceny!

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2016 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Huawei

4ka-android-code-2016-loga-partneri

4ka-parkovanie-reklama

Titulná foto: StockSnap

6.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+