MojAndroid

Šiesty ročník súťaže 4ka Android Code 2016 prináša opäť hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie! Hlasovanie je v plnom prúde a vy máte možnosť vybrať vaše obľúbené aplikácie zo 7 kategórií – TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Dnes vám predstavíme štvrtú kategóriu aplikácií – Doprava – a vy sa hlasovaním za svojho favorita môžete zapojiť do súťaže o smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka.

Kategória Doprava

Aplikácie, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Doprava, sú titulmi, ktoré boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Ide o aplikácie, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s dopravou, automobilmi alebo navigáciou.

5€ Taxi

Vďaka aplikácii 5€ Taxi si dokážete objednať taxík v Bratislave bez toho, aby ste museli volať na preplnený dispečing. V aplikácii nájdete aj informáciu o tom, ako ďaleko sa od vás nachádzajú taxíky a sami si môžete vybrať, o ktorý z nich máte záujem. Počas čakania na taxík môžeme v reálnom čase monitorovať jeho polohu a taktiež si pozrieť predpokladaný čas pristavenia.

5e-taxi-android-code-2016

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Cestovné poriadky CP

Aplikácia Cestovné poriadky CP pracuje on-line a používa vždy aktuálne cestovné poriadky vrátane informácií o prípadných meškaniach a výlukách. Nájdete v nej informácie o tom, kedy odchádza alebo prichádza hľadaný vlakový alebo autobusový spoj a pri vyhľadávaní môžete využiť aj široké možnosti nastavenia parametrov pre rozšírené hľadanie (napr. voľba dopravných prostriedkov, minimálny čas na prestup, a pod.). Výbornou funkciou je aj možnosť uložiť si šesť položiek off-line histórie hľadania, či možnosť uloženia až 6 obľúbených spojení a sledovanie až 6 rôznych spojení v notifikačnej lište.

cp-sk-android-code-2016

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Fuelio

Fuelio je ľahko použiteľná aplikácia pre systém Android, ktorá slúži na sledovanie prejdených vzdialeností, spotreby paliva a nákladov na palivo. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať výdavky na vozidlo, jednotlivé tankovania, spotrebu paliva, prejdenú vzdialenosť vozidla, náklady na palivo či ceny paliva a ušetriť peniaze. Navyše, priamo v aplikácii môžete sledovať aj to, kde presne ste tankovali (zobrazenie na mape), prípadne spravovať spotreby viacerých vozidiel.

fuelio-android-code-2016

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

HOPIN TAXI

Aplikáciu HOPIN TAXI zrejme netreba nikomu predstavovať. Ide o inovatívny spôsob objednávania taxi priamo cez váš smartfón alebo tablet, a to automaticky, podľa vašej polohy alebo podľa adresy, ktorú do aplikácie zadáte. Môžete si dokonca aj vybrať typ taxi, ktorý má po vás prísť a platiť sa dá nielen hotovosťou, ale aj kartou alebo cez Viamo. Výhodou je aj história jázd, vďaka ktorej viete, koľko ste už prejazdili taxíkom.
hopin-taxi-android-code-2016

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Meškanie vlaku

Aplikácia Meškanie vlaku slúži na zistenie aktuálneho meškania vlakov, ktoré sa nachádzajú na trati ŽSR na Slovensku, resp. aj niektorých medzinárodných vlakov. Vlaky je možné jednoducho vyhľadať, a to buď na základe čísla vlaku alebo podľa kritérií – odkiaľ, kam, dátum a čas. Nájdené vlaky je možné pridať do zoznamu “Moje vlaky” a tým urýchliť opakované hľadania.

meskanie-vlaku-android-code-2016

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

RegioJet Agent

RegioJet Agent je neoficiálna aplikácia, ktorá za vás kontroluje voľné miesta na vami vybranom vlaku alebo autobuse a automaticky rezervuje vaše miesto, keď sa uvoľní. V aplikácii môžete vyhľadávať spoje po celom Česku a Slovensku, určovať si, kde chcete sedieť a spravovať rezervácie.

regiojet-agent-android-code-2016

Verzia: 0.9.5
Aktuálna cena: Zdarma

Sygic

Sygic: GPS navigácia a mapy je najpokročilejšia GPS navigačná aplikácia pre Android s 3D offline mapami od spoločnosti TomTom, podrobnou hlasovou navigáciou a  bezplatnými aktualizáciami máp. Keďže ide o slovenskú aplikáciu, tak v ponuke nájdete aj slovenčinu a navigovanie slovenským hlasom. Celkovo možno povedať, že ide o najlepšiu navigáciu pre Android, ktorú si môžete na 7 dní vyskúšať bezplatne aj vy.

sygic-android-code-2016

Verzia: 17.3.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.13
Aktuálna cena: Zdarma

VB Taxi

Prostredníctvom aplikácie VB Taxi si môžete jednoducho zavolať nové, štýlové a pohodlné vozidlo spoločnosti VB Taxi v Bratislave a okolí. Aplikácia zahŕňa funkcie ako jednoduché vytváranie nových objednávok, nastavovanie bodov vyzdvihnutia aj cieľov jazdy, sledovanie taxíku na ceste k vám i počas jazdy, prehľadná história vybavených objednávok aj s trasou a možnosťou opakovania, či bezhotovostné platby – možnosť využiť predplatený kredit alebo jazdy na faktúru.

vb-taxi-android-code-2016

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zelená vlna

Profesionálne dopravné spravodajstvo RTVS zo slovenských ciest a diaľnic do vášho mobilu s názvom Zelená vlna obsahuje informácie o dopravných nehodách, kolónach, zjazdnosti, prejazdnosti, meraní rýchlosti, uzávierkach, rozkopávkach a ďalších dopravných obmedzeniach. Informácie o doprave si môžete prezrieť v textovej podobe, alebo si prehrať hlasové správy a výhodou je aj možnosť prezerania dopravných kamier, aby ste videli situáciu na cestách takmer “na vlastné oči”.

zelena-vlna-android-code-2016

Verzia: 4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Nezabudnite sa zapojiť do 4ka Android Code 2016!

Ak ste doteraz nehlasovali v ankete 4ka Android Code 2016, tak tak môžete urobiť na adrese AndroidCode.sk. Stačí, aby ste vybrali v každej zo 7 súťažných kategórií jednu Android aplikáciu a správne vyplnili svoje osobné údaje, čím sa zapojíte do súťaže o hodnotné ceny!

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2016 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Huawei

4ka-android-code-2016-loga-partneri

4ka-parkovanie-reklama

Titulná foto: StockSnap

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+