MojAndroid

Najmladší slovenský operátor sa na už na trhu stihol ohriať a v ponuke má naozaj veľmi zaujímavé akcie. Láka hlavne na služby bez viazanosti, nízke ceny a neporovnateľne väčšie objemy dát v porovnaní s konkurenciou vo svojich balíkoch. V poslednom čase sa toho u operátora udialo naozaj veľa a v tomto článku nájdete zhrnutie toho najdôležitejšieho.

Náš tip
4ka má najvernejších zákazníkov. Vyplýva to z prieskumu čitateľov
Náš tip
4ka: Zmeňte operátora, nie číslo – ušetríte na účtoch

Počet zákazníkov sa zvyšuje

4ka začiatkom roka 2018 oznámila, že počet zákazníkov, využívajúcich služby tohto operátora prekročil hranicu 500 tisíc. nevieme ale, koľko z nich reálny služby operátora využíva koľko SIM kariet je síce aktivovaných, no dlhšiu dobu nepoužívaných.

Najviac zákazníkov 4ky oceňuje výhodné ceny volaní a SMS. „Vysvetlenie je jednoduché – od príchodu na trh sme nezmenili cenu za minútu volania a SMS, ktorá je stále iba 4 centy a to ako doma, tak v celej EÚ. Naopak, po tretej minúte si Štvorkári medzi sebou volajú zadarmo a kredit im nikdy neprepadne,“ vysvetľuje výhody ponuky operátora obchodný riaditeľ Ján Mrva.

V lete dátujete bez obmedzenia

Operátor si aj na toto leto pripravil výnimočnú akciu pre svojich zákazníkov. Tí pri aktivácii paušálu SLOBODA získajú nekonečné dáta na 30 dní v celej SR. Nejde teda o dáta iba v sieti 4ka, ale aj v sieti obchodného partnera. Zároveň je časť týchto dát dostupná v celej EÚ. Každý, kto si v termíne od 2.7. do 1.9. aktivuje nový paušál SLOBODA 100, SLOBODA 300 a SLOBODA NEKONEČNO s dátovým balíkom DÁTA V SIETI 4ka alebo si aktivuje nový paušál SLOBODA DÁTA, získa automaticky nekonečné dáta v celej SR na 30 dní. Platí to aj pre zákazníkov s automatickou obnovou, ktorí Nekonečné dáta v celej SR získajú pri najbližšej automatickej obnove. Aktivácia nekonečného balíčka je pritom automatická, netreba robiť nič navyše.

Nové paušály SLOBODA

V marci predstavila 4ka nové paušály s názvom SLOBODA. Zákazníci majú na výber z troch základných balíkov v cenách od 5 do 17 €. Zaujímavosťou je, že už v najlacnejšej možnosti dostanú až 1 GB predplatených dát v celej SR. Pokiaľ vás viac zaujímajú dátové možnosti, sú pre vás k dispozícii paušály SLOBODA+. Už v najlacnejšom z nich, ktorý vás vyjde na 8 € mesačne, získate až 10 GB predplatených dát. Samozrejme, toto leto sú dáta neobmedzené.

SLOBODU je možné využívať aj v EÚ

Začiatkom leta sa zákazníci dočkali možnosti využívať paušály SLOBODA aj na cestách po Európe. Dátovať, SMS-kovať a volať môžu z krajín EÚ tak ako doma, a to za rovnaké ceny. V prípade balíčkov Sloboda nie sú žiadne obmedzenia a všetky dáta, ktoré má zákazník predplatené, môže využívať tak na Slovensku, ako v krajinách EÚ. V prípade balíkov Sloboda+ sú dáta platné v sieti 4ka prepočítavané cez platný vzorec nariadenia EÚ, podľa ktorého vychádza, že zákazník môže prečerpať v zahraničí ďalších 0,83 GB.

3G sieť a pokrytie rýchlym internetom pre 95 % populácie

Štvorkári môžu od februára tohto roku využívať aj 3G sieť oranžového operátora v národnom roamingu. Okrem vlastnej 2G a 4G siete teda môžu používať aj 3G sieť na miestach, kde to predtým možné nebolo. 3G sieť Orangeu je momentálne dostupná pre 95 percent obyvateľov Slovenska, takže rýchly internet môžu už aj zákazníci 4ky využívať prakticky kdekoľvek. Operátor samozrejme nezabúda ani na vlastnú sieť, ktorú stále rozširuje.

Dátový balík GIGA

Spolu s novými paušálmi SLOBODA predstavila 4ka na jar ešte jednu pozitívnu zmenu. Obľúbený dátový balík GIGA ponechal operátor v ponuke za nezmenenú cenu, ale dáta sa už dajú použiť nielen vo vlastnej sieti ale aj v národnom roamingu všade na Slovensku.

Aktuálne akcie 4ky

 

Článok vznikol v spolupráci so 4ka.sk

19.7.2018
Zdroj:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+