MojAndroid

Jediný slovenský mobilný operátor už tretie leto za sebou prináša pre svojich verných aj nových zákazníkov skutočne atraktívnu ponuku, vďaka ktorej nebudú musieť riešiť spotrebu dát vo svojich telefónoch či tabletoch. Preto Dátová hliadka 4ky zasahuje aj toto leto a urobí všetko preto, aby nikto neostal bez dát, kreditu a hlavne nekonečnej zábavy. Stačí, aby si aktivoval nový paušál a nastavil úhradu služieb z platobnej karty, automaticky dostane nekonečné dáta v celej SR.

Štedré dáta pre každého

Štedrú porciu nekonečných dát v celej SR môže získať toto leto naozaj každý. Stačí, ak si zákazník od 1.7. do 31.8. kúpi alebo už má aktivovanú kombináciu paušálu SLOBODA+ dáta v sieti 4ka alebo paušál SLOBODA DÁTA a má nastavenú automatickú úhradu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA.

„Takto chutí SLOBODA v dobe dátovej. Kamkoľvek na Slovensku sa pohnete, takmer odvšade môžete byť v kontakte so svojimi blízkymi, surfovať na webe či prejaviť svoju kreativitu na sociálnych sieťach. Navyše, aktivovaním automatickej úhrady z platobnej karty máte úplný komfort s platením a svoju spotrebu vždy pod kontrolou. Možnosť ochutnať nekonečnú SLOBODU máte len v 4ke,“ vysvetľuje princíp letnej ponuky mobilného operátora vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Nový zákazník nekonečné dáta v celej SR získa, ak si kúpi 4ka SIM kartu a ktorýkoľvek nový paušál SLOBODA+ balík dáta v sieti 4ka, prípadne nový paušál SLOBODA DÁTA. Stačí od 1. júla do 31. augusta 2019 zaslať SMS v tvare PLUS na číslo 950.

Zľavu môžu využiť aj verní zákazníci

Aj existujúci zákazník môže mať toto leto nekonečné dáta v celej SR. Benefit získa za rovnakých podmienok pri
prvej aktivácii paušálu počas trvania kampane. Stačí mať počas letných prázdnin aktívny alebo si zakúpiť
niektorý z nových paušálov SLOBODA+ dáta v sieti 4ka, mať aktivovanú automatickú úhradu SLOBODA+ alebo
SLOBODA DÁTA z platobnej karty a uhradiť obnovu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA z platobnej karty.

Pohodlné a rýchle nastavenie

Všetko si zákazník nastaví pohodlne v Mojej zóne, kde prihlásenie alebo vytvorenie konta zvládne za pár minút každý. Čím skôr tak urobí, tým dlhšie si toto leto vychutná nekonečné dáta v celej SR, to znamená nielen v 4G sieti operátora 4ka, ale aj v 3G sieti obchodného partnera Orange Slovensko.

„Zadaním platobnej karty a nastavením 4ka SMART platieb získa zákazník ďalší benefit navyše. Stačí si ich raz nastaviť a už sa o nič nemusí starať. Ide o nový, moderný spôsob a kvalitu platieb za služby mobilného operátora. Všetko zbehne úplne samo, tak, aby zákazník vždy mohol naplno využívať služby 4ky a nemusel nikam chodiť,“ dodáva M. Jánošík.

Optimálne nastavenie 4ka SMART platieb znamená, že sa zákazníkovi mesačný poplatok za služby uhradí
automaticky z platobnej karty a nemusí sa o nič starať. Zároveň ho takéto nastavenie chráni pred tým, aby ostal
bez kreditu, ktorý môže potrebovať napríklad na zakúpenie parkovného, lístkov na vlak či MHD, alebo iné
služby. V prípade poklesu kreditu pod dve eurá, mu operátor s jeho vedomím dobije z karty ďalšie štyri eurá.

„Všetko je maximálne bezpečné. Údaje z platobnej karty sa ukladajú v našej partnerskej banke tak, ako pri
každej inej platbe platobnou kartou, napríklad v kamennej predajni. O každej transakcii zákazníka vždy
notifikujeme SMS správou. V Mojej zóne si navyše vie nastaviť aj mesačný limit, takže viac za mesiac neminie. To často využívajú rodičia pri platbe za mobilné služby pre svoje deti,“ vysvetľuje M. Jánošík.

Pre všetkých, ktorí si počas zvýhodnenej ponuky v Mojej zóne nastavia úhradu obnovy SLOBODY+ alebo
SLOBODA DÁTA priamo z platobnej karty Mastercard/Maestro má 4ka bonus navyše. Nekonečné leto si
vychutnajú o mesiac dlhšie ako ostatní, teda až do 31.10.2019.

1.7.2019
Zdroj: Tlačová správa
 • Kubo S

  tak ja už mám všetko nastavené a o pár dní sa mi nový balík aktivuje a ideme na to :)

 • Troska4000

  Už len to pokritie by mohlo byť lepšie.

 • Marek

  Zmente si zavadzajuci nadpis: Ako pre vsetkych? pre vsetkych s podmienkami: Mat aktivovanu automaticku uhradu z karty a aktivovanu slobodu.

 • Simon

  300GB akoze nekonecne data??? Pekne zavadzaju

  • Kubo S

   bežný užívateľ nemá šancu minúť toľko dát za mesiac..toto opatrenie vo forme FUP sa robí preto, lebo existujú jedinci, ktorí zneužívajú sieť ale neuvedomujú si, že tam nie sú samy..mobilný internet slúži na niečo iné než optika, ktorú máš doma

   • Michal Hudacin

    Prestan tarat ze nema moznost tolko dat minut, tu ide cisto o zavadzanie nemozes povedat ze je nieco nekonecne a nasledne to ohranicis…

    To ako dam ti auto na s ktorym mozes jazdit kde chces ale max mozes 50km za den….

    To ci som na tej sieti sam ale o sme 20ti tebe ako zakaznikovi moze byt ukradnute to nie je tvoja starost, ty si kupujes produkt ktory ti oni predstavuju ako neobmedzeny

 • Jonatan666

  keby radsej zlepsili dostupnost tam kde potrebujem prave ten nekonecny internet …staci ze sa kusok vzdialim od mesta a uz som na orange sieti kus mi vadi ze mam nekonecny internet a tam kde ho naozaj chcem vyuzit mam len 3G a 2GB dostupne ale teraz cez akciu mam na tych miestach 4G ktore ukazuje Orange-4Ka namiesto ich klasickeho 4Ka takze padne akcia a budem na 2GB zas ….pre tych ktory nevedia ako minut 2GB cez mobil poviem len hotspot + notebook :D a uz len prezeranim webu bez videi to zerie okolo 150mb za hodinu

  • Kubo S

   no a presne ty si jeden z tých čo nepochopili, že na čo je určený mobilný internet

   • Jonatan666

    to je dobry internet uz ho pouzivam aj doma mam cez neho lepsi upload download a ping len 1ms takze neriesim zatial cez leto je aj tam 4G kde potrebujem a potom zmenim neobmedzene data na nieco mensie podla toho ako to bude zrat pocas mesiaca

+