MojAndroid

Operátor 4ka výrazne zlepšil svoje paušály Sloboda Dáta a SLOBODA ∞ +. K obom pribudol 1 GB dát v národnom roamingu siete Orange, a to bez akejkoľvek zmeny ceny či iných podmienok programu.

2 GB dát v celej SR

Keď sa teraz pozriete na ponuku najobľúbenejších paušálov operátora 4ka, tieto novinky vám hneď udrú do očí. Paušál Sloboda Dáta s cenou 12 EUR mesačne už tradične ponúka neobmedzené dáta v sieti 4ka. Miesto 1 GB v národnom roamingu tu však po novom nájdete 2 GB, a to bez zmeny ceny či iných podmienok. Stále je tak program bez viazanosti, pričom za minútu telefonovania či jednu SMS zaplatíte v celej EÚ 4 centy.

4ka narodny roaming
Aktuálna ponuka najobľúbenejších paušálov operátora 4ka.

Druhým vylepšeným paušálom je SLOBODA ∞ +. Tu sú už štandardne k dispozícii neobmedzené dáta v sieti 4ka a nekonečné SMS a volania. Štandardne je k dispozícii 1 GB dát v celej EÚ a po novom ešte ďalší 1 GB dát v sieti národného operátora. V EÚ tak po novom môžete využiť spolu 2,11 GB dát.

4ka ďalej vylepšuje ponuku

Novinka priamo naväzuje na poslednú vlnu rozširovania medzinárodného roamingu. Operátor vylepšuje svoje paušály bez akýchkoľvek negatívnych noviniek či zvyšovania cien, jednoducho prináša svojim zákazníkom zlepšenie už aktuálnych produktov. Veríme, že najmladší operátor na Slovensku bude v tomto smere pokračovať aj naďalej.

3.5.2019
Zdroj: 4ka.sk

+