MojAndroid

Mobilný operátor 4ka a spoločnosť mobilonline.sk začala vzájomnú spoluprácu v podobe dostupnosti služieb operátora v kamenných predajniach mobilonline.sk. Služby 4ky budú dostupné v ich predajniach s telefónmi a príslušenstvom na celom Slovensku od pondelka 12.3. Zákazníci si tu budú môcť zakúpiť SIM kartu 4ky a tiež okamžite aktivovať služby z portfólia operátora. Zamestnanci mobilonline.sk vedia Štvorkárom pomôcť aj s nastavením telefónu či poskytnúť odborné rady, aký program služieb je pre nich najvýhodnejší.

Spojenie skúseného predajcu a známeho operátora

Spoločnosť mobilonline.sk má 17-ročné skúsenosti s predajom a odborným poradenstvom v oblasti mobilných telefónov a služieb. Ide o špecializovanú maloobchodnú spoločnosť zameranú na predaj a servis mobilných telefónov a tabletov s najširším sortimentom príslušenstva na slovenskom trhu. Prostredníctvom e-shopu ponúka služby aj v Českej republike a v Maďarsku.

Spolupráca so spoločnosťou SWAN Mobile je pre nás veľkou výzvou. Zaradením služieb 4ky získa naša ponuka úplne nový rozmer – k novému telefónu si budú môcť zákazníci rovno zakúpiť aj SIM kartu a služby 4ky bez toho, aby museli niekam chodiť. Jednoducho všetko vybavia na jednom mieste.

Vyjadruje sa k spolupráci majiteľ mobilonline.sk, Milan Kovalančík. Obchodný riaditeľ SWAN Mobile, Ján Mrva, dodáva:

Služby 4ky sú od októbra 2015 dostupné v najväčšej predajnej sieti na Slovensku – na až 1500 pobočkách Slovenskej pošty. Dnes k nim pribúda ďalších 31 predajní spoločnosti mobilonlinie.sk, vďaka ktorým vieme obslúžiť aj nových zákazníkov a poskytnúť servis v inej oblasti. Meníme zaužívaný pohľad, že zákazník si ide k operátorovi kúpiť telefón.V sieti mobilonline.sk si môže k telefónu zároveň dokúpiť SIM kartu a programy služieb s výhodnými volaniami či veľkými balíkmi dát.

7.3.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+