MojAndroid

Operátor Orange aj naďalej pokračuje v rozširovaní rýchlej LTE siete na území Slovenska. Rýchlejší internet si tak zákazníci môžu užiť v 5 nových mestách a 60 novopokrytých obcí. 4G sieť Orangeu je tak dnes dostupná pre obyvateľov v 105 mestách159 obciach, teda pre 57,2 % populácie Slovenska.

Súčasná generácia LTE sietí na Slovensku umožňuje sťahovanie dát 2,5-krát rýchlejšie ako v 3G sieti. Okrem rýchlosti však nová generácia siete prináša svojim užívateľom množstvo ďalších výhod. Obrázky a videá je tiež možné sťahovať v HD kvalite, na väčších obrazovkách, s väčším rozlíšením a vďaka rýchlej odozve siete sa vám spustia prakticky okamžite. Na to, aby zákazníci mohli naplno využívať všetky výhody, ktoré im 4G sieť ponúka, im stačí mobilné zariadenie podporujúce prenos dát v 4G sieti a SIM kartu typu 3G alebo USIM.

Výhody 4G siete si môžu užívať už aj v týchto mestách a obciach:

5 novopokrytých miest:

Kežmarok, Levoča, Stará Turá, Sečovce a Tornaľa

60 novopokrytých obcí:

Abovce, Bánovce nad Ondavou, Brvnište, Cabaj – Čápor, Cabov, Čaňa, Číž, Dechtice, Dvorianky, Gbeľany, Geča, Gerlachov, Horovce, Hriadky, Hrnčiarovce nad Parnou, Jasenov, Kameničany, Kátlovce, Kátov, Kokšov – Bakša, Krasňany, Kravany, Lenartovce, Lietavská Lúčka, Lipovec, Ľubica, Lužianky, Malý Slavkov, Marcelová, Mojš, Moravany nad Váhom, Nededza, Nimnica, Nižná Myšľa, Papradno, Parchovany, Práznovce, Pruské, Sačurov, Sečovská Polianka, Sedliská, Slavnica, Snežnica, Stakčín, Stankovce, Stupné, Svätoplukovo, Teplička nad Váhom, Trenčianska Teplá, Trhovište, Turčianske Kľačany, Tušice, Tušická Nová Ves, Valaliky, Varín, Važec, Veľký Slavkov, Višňov, Vyšná Myšľa a Zbehňov.

Zdroj: Orange

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+