MojAndroid

O2 pokračuje v rozširovaní vlastnej 4G siete v ďalších mestách na Slovensku. Tentokrát štartuje najrýchlejší mobilný internet v Banskej Bystrici, Poprade, Prievidzi a Bojniciach. Zákazníci O2 tak môžu vo svojich smartfónoch a tabletoch využívať super rýchly 4G internet. Operátor tak prináša možnosť sťahovať dáta priemernou rýchlosťou 25 Mbps a odosielať ich priemernou rýchlosťou až 15 Mbps.  

„Po Bratislave, Košiciach, Trnave, Martine, Nitre, Prešove a Zvolene prinášame pokrytie vlastnou 4G sieťou do ďalších štyroch miest na Slovensku a to do Banskej Bystrice, Popradu, Prievidzi a Bojníc. V tomto roku našu 4G sieť rozšírime celkovo do 13 najväčších miest na Slovensku, čím pokryjeme 25% populácie. Do konca roka 2016 chceme pokrytie touto sieťou zvýšiť na takmer 60 % populácie,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2. 

Na to, aby mohli zákazníci O2 využívať rýchly 4G internet netreba žiadnu aktiváciu ani poplatky. Jednoducho stačí byť v pokrytí 4G sieťou od O2, mať LTE SIM kartu, k tomu mobilný telefón alebo tablet schopné v 4G sieti pracovať a aktivovaný dátový balík.

Overenie, či má zákazník LTE SIM kartu je veľmi jednoduché, stačí poslať bezplatnú SMS na 99 222 v tvare 4G. Výmena SIM karty je zdarma, už dnes má viac ako 50 % zákazníkov operátora má SIM kartu schopnú pracovať v 4G (USIM). O2 pre pripravilo aj program O2 Internet s bonusom, ku ktorému dostanete 7 GB dát a bonus na kúpu zariadenia vo výške 264 Eur. To všetko za 20 Eur mesačne. Ak chcete byť neustále online a nepresurfujete príliš veľa, O2 pripravilo aj program O2 Internet s bonusom Mini, kde za 9 eur mesačne získate 1 GB dát a cenový bonus vo výške 96 eur. 

Zdroj: tlačová správa

9.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+