MojAndroid

Operátor Orange dnes, 7. júla 2014, predstavil svoju komerčnú ponuku, týkajúcu sa 4G/LTE pripojenia. Dozvedeli sme sa, že vysokorýchostná sieť Orangeu je zatiaľ dostupná v trochu mestách (Bratislava, Banská Bystrica a Košice), čo predstavuje asi 15% obyvateľstva. Do konca roka má byť pokrytých spolu 24 miest a 4G/LTE Orangeu tak bude k dispozícii pre takmer tretinu populácie Slovenska. Dobrou správou je, že Orange umožní svojim zákazníkom prístup do tejto vysokorýchlostnej siete bez spoplatnenia do konca roka a s veľkou pravdepodobnosťou aj potom.

Náš tip
Orange spustil LTE na Slovensku. Toto sú rýchlosti, ktoré ste namerali

Momentálne je síce služba dostupná len pre používateľov paušálov, ale v priebehu roka by sa mali dočkať aj majitelia predplatených kariet Prima a tiež zákazníci virtuálneho operátora FunFón, za ktorým stojí práve Orange. Ako sme sa dozvedeli na tlačovej konferencii operátora, z technických dôvodov bude LTE pre používateľov predplatených kariet dostupné až na jeseň, zrejme v októbri. Orange však týchto zákazníkov nemieni nijako obmedzovať a LTE budú mať k dispozícii v rovnakej rýchlosti ako zákazníci s paušálmi.

Náš tip
Orange predstavil detaily svojej 4G/LTE ponuky, poskytne zvýšenie objemu dát zadarmo, “len tak”

Zdroj: Orange

8.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+