MojAndroid

Svet v 3D grafike pomaly ovláda aj smartfóny, a aj keď nevlastníte najnovšie modely smartfónov, ktoré tieto vymoženosti ponúkajú, môžete si 3D vychutnať aj vo svojich starších Android zariadeniach. Takúto možnosť vám ponúka aj úplne čerstvá novinka na Android Markete – hra qb puzzle 3D.

Logická hra qb puzzle 3D je, čo sa „príbehu“ dotýka, pomerne jednoduchá hra. Ak ju však chcete zvládnuť, nemôžete sa pravidelne strácať v lese, a naozaj sa zapotíte pri orientácii a pochopení podstaty samotných úrovní hry, ktorých je v ponuke zatiaľ 24.

Hra je naozaj náročná na priestorovú orientáciu, aj keď jej ovládanie je pomerne jednoduché a intuitívne. Cieľom hry je dostať vašu loptičku do východu v rámci levelu, ktorý tvoria jednotlivé priestorové méty na ukotvenie loptičky, resp. rôzne priechody a brány na premiestňovanie v priestore, či pohyblivé bloky.

My sme si vyskúšali prvý, najľahší level, ktorý nám dal naozaj zabrať, a do cieľa sme prišli až po viac ako 4-och minútach, takže časový rekord sme nezlomili.

Hra ponúka, okrem už spomínaných 24 úrovní, aj možnosť vytvoriť si vlastné. Na toto však budete potrebovať trošku cviku a predstavivosti, aby ste vytvorili hrateľný priestor. Navyše môžete skúsiť zlomiť časový rekord.

Hra qb puzzle 3D je veľmi zaujímavou novinkou pre všetkých hráčov, ktorí si chcú prevetrať mozgové závity a otestovať si svoju orientáciu v priestore. Je to zaujímavá 3D realita vo vašom smartfóne, ktorú musíte vyskúšať.

qb
Stefan Wagner
Verze 1.0 (6. 9. 2011)
Velikost 5,5 MB
2.1+

Zdarma

 

 

 

8.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+