MojAndroid

S blížiacim sa festivalom Grape prichádzajú aj zaujímavé akcie pre účastníkov tohto festivalu. 365.bank napríklad sprístupní pozvánky na stiahnutie BETA verzie. Tie boli doteraz k dispozícii len pre určitú skupinu používateľov. Pozvánky do BETA verzie budú okrem festivalu Grape k dispozícii aj v iných mestách pri vybraných koncertoch.

Náš tip
Mobilná banka 365 spúšťa betaverziu svojej aplikácie pre limitovaný počet ľudí

365.bank

Tí používatelia, ktorí sa nestihli doteraz zapojiť do BETA verzie, tak môžu urobiť:

  • 1) Buď priamo na festivale v Piešťanoch (záujemcovia môžu prísť do 365.café, nahlásiť tam svoju e-mailovú adresu, na ktorú im príde po skončení festivalu pozvánka na stiahnutie BETA aplikácie a môžu testovať).
  • 2) Počas vybraných koncertov v 365 zóne na námestí v Košiciach a B. Bystrici (konkrétne v piatok 10.augusta od 17.00 do 22.30 hod a v sobotu 11. augusta 14.00 do 22.00). Systém je rovnaký, používatelia musia prísť, nahlásiť e-mailovú adresu, na ktorú pošleme po skončení festivalu pozvánku.

„365.bank funguje momentálne v beta prevádzke pre prvých 2 x 365 klientov, ktorí ju už niekoľko týždňov testujú. Pri príležitosti festivalu Grape sme sa rozhodli sprístupniť ju ďalším záujemcom. Každý, kto sa bude chcieť ešte zapojiť do bety, môže tak spraviť kedykoľvek priamo na festivale v zóne 365 alebo na námestí v Košiciach a Banskej Bystrici počas vybraných koncertov. Stačí, keď príde za nami a nahlási nám svoju e-mailovú adresu, na ktorú mu po skončení festivalu pošleme pozvánku na stiahnutie aplikácie.“ – vysvetľuje Linda Gáliková, PR manažérka 365.bank.

Páči sa vám koncept 365.bank? Zapojili by ste sa do BETA testovania mobilnej aplikácie? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

24.7.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+