MojAndroid

Anketa Smart Banka 2018 je na konci a my sme spoznali banky s najlepším mobilným bankovníctvom na Slovensku. Jedným z najväčších prekvapení ankety je 3. miesto absolútneho nováčika na našom trhu 365.bank. Hoci banka začala oficiálne fungovať až v novembri minulého roka, zaslúžila si veľký prejav dôvery od svojich klientov a ako mobile-first banka ponúka aj funkciami nabité mobilné bankovníctvo.

365.bank má verných klientov aj skvelú aplikáciu

V ankete Smart Banka berieme do úvahy náklonnosť hlasujúcich, ako aj to, ktoré funkcie majú v mobilnom bankovníctve najradšej. Ak banka tieto funkcie ponúka, získava viac bodov. Kombinácia týchto dvoch faktorov sa postarala o to, že 365.bank získala v ankete Smart Banka 2018 skvelé tretie miesto: “Minulý rok bol pre našu banku prelomový. Pred letom sme spustili betu a koncom roka sa nám podarilo úspešne odštartovať aj ostrú prevádzku. Počas tejto doby sme priniesli štyri verzie aplikácie doplnené o nové funkcionality, pričom sme zohľadňovali aj spätnú väzbu našich klientov. Doplnili sme napríklad Touch ID, Face ID, ktoré nám nahlasovali najčastejšie, ale aj unikátny PIE kód, dva typy sporení, program odmeňovania a ďalšie. Tento rok sme priniesli piatu verziu appky doplnenú o IBAN skener, ale aj ďalšie UX a používateľské vylepšenia. Rastieme aj do počtu klientov, aktuálne máme takmer 10 tis. klientov,” hovorí Linda Gáliková z 365.bank.”

3. miesto v ankete Smart Banka 2018 získala 365.bank.

Nové funkcie pribudnú už tento rok

365.bank konkuruje ostatným slovenským bankám skvelou aplikáciou, no chce konkurovať aj širokým portfóliom produktov. Tie by mali pribudnúť aj v priebehu roku 2019: “Tento rok plánujeme uviesť viacero noviniek. Predovšetkým pôjde o úver, ktorý rozšíri našu doterajšiu škálu produktov. Plánujeme spustiť aj alternatívne formy bezkontaktných platieb a v druhej polovici roka sa budeme venovať najmä prémiovému účtu a investíciám. Popri tom kontinuálne pracujeme na zvyšovaní výkonnosti aplikácie a ďalšie funkcionality budeme dopĺňať aj podľa spätnej väzby od našich klientov,” dodáva Gáliková.

Úspech v ankete už po pár mesiacoch ostrej prevádzky

Anketa Smart Banka 2018 má za sebou už štvrtý ročník. Na základe verejného hlasovania, ktorého sa tento rok zúčastnilo vyše 20 000 čitateľov webu MojAndroid.sk a toho, aké funkcie mobilného bankovníctva považujú za najdôležitejšie, sme spoznali banky s tými najlepšími mobilnými aplikáciami.

Vďaka zdokonalenému systému hlasovania môže bodovať ktokoľvek, aj banka, ktorá je na trhu iba niekoľko mesiacov: “Sme radi, že na trhu existuje takýto typ ankety a zároveň, že zohľadňuje aj relevanciu bankových produktov a funkcionalít v aplikáciách, nielen veľkosť bánk. Vďaka tomu prináša objektívnejší pohľad na jednotlivé bankové aplikácie. Sme nováčik na trhu a tretie miesto vnímame ako veľký prejav dôvery a zároveň záväzok nepoľaviť v doterajšom tempe a nasadení. Už od spustenia bety vťahujeme klientov do diania u nás, vedieme ich k tomu, aby sa aktívne podieľali na budovaní banky, a tak je naše umiestnenie aj dôkazom toho, že sa tento prístup naozaj osvedčuje. Vďaka tomu klientom prinášame funkcionality, ktoré naozaj chcú a oceňujú. Zároveň touto cestou gratulujeme ostatným umiestneným na prvých dvoch priečkach,” uzatvára Gáliková.

Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
23.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+