MojAndroid

Už to je nejaký ten mesiac, čo sme videli naposledy novú sériu Android postavičiek. Dnes sme sa však o 8:00 ráno dočkali predstavenia ďalšej, už v poradí tretej série našich malých plastových robotických kamarátov, čo nás veľmi potešilo. Nie však nadlho. Nová séria sa totižto zo skladov vypredala do 10 minút!

      

      

      

Páni zo spoločnosti Dead Zebra sa nenechali zahanbiť ani tentokrát. Celý sklad vypredali na internete do 10 minút a tak zaznamenali určite jeden z firemných rekordov. Podľa ich vlastných slov by sa čoskoro na sklad mala dostať ďalšia várka týchto plastových figúrok, takže ak ste zberateľmi, mali by ste mať oči na stopkách a kreditku pripravenú. Predaj ďalších figúrok by sa mal začať ešte dnes o 23:00 EDT (“amerického času”), čo je zhruba o 05:00 zajtra ráno (“nášho času”). Kúpa je limitovaná na maximálny počet 32 individuálnych figúrok, dostupná je však aj kompletná 16 ks sada (z každej figúrky jeden kus). Cena sa začína na $8.00/kus.

Zdroj: AndroidPolice

24.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+