MojAndroid

Čistenie Android zariadenia od nepotrebných súborov je veľmi užitočná vec, hlavne ak chcete svoje zariadenie zrýchliť alebo potrebujete získať viac miesta v internet pamäti. Jedná sa o súbory cache a rôzne databázy, napríklad hovorov či SMS správ, ktoré vo svojich Android zariadeniach držíme nasilu a zbytočne. Na ich vymazanie slúži niekoľko aplikácií a jednou z nich je aj 1Tap Eraser, kde pomocou jedného dotyku vymažete všetko nadbytočné.

Pomocou aplikácie 1Tap Eraser môžete vymazávať nepotrebné súbory manuálne alebo automaticky, rýchlo a jednoducho. Na domácej obrazovke si môžete vybrať, ktorý druh súborov vymažete, či to bude cache, história hovorov, história prehliadača, databáza správ a podobne. V zozname len zašktrtnete, ktoré položky chcete vymazať a jedným dotykom tlačidla ich na konci vymažete. Môžete si takisto nastaviť automatické vymazávanie súborov. Tu si nastavíte takisto, ktorý typ súborov chcete pravidelne vymazávať a nastavíte si interval, v ktorom sa súbory vymažu. K dispozícii je aj widget, ktorý slúži rovnako na vymazanie vopred zvolených súborov a databáz. Výbornou funkciou tejto aplikácie je aj whitelist, kde si môžete nastaviť osoby, aplikácie či zložky, z ktorých cache vymazaný nebude.

      

Aplikácia 1Tap Eraser by nemala chýbať v žiadnom Android zariadení. Je totižto výborným pomocníkom pre všetkých, ktorí počítajú každý jeden voľný megebajt v internet pamäti, alebo ktorých zariadenia sa z času na čas spomalia. Táto aplikácia je na Google Play Store dostupná bezplatne, takže si ju môžete kedykoľvek stiahnuť a vyskúšať. Využiť na to môžete náš widget nižšie.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

6.9.2012
 • Jonatan666

  treba root alebo nie? bolo by dobre pripisat to tam kedze vyrobca sa vola ROOT UNINSTALLER

  • Jonatan666

   takze root netreba :-)

   • jajo

    jednym kliknutim na kód v clanku a zistis to :)

+