MojAndroid

Povedzme to na rovinu – nik z nás si nedokáže vytvoriť pre každú službu iné heslo, ktoré je naozaj silné, a dokázal by si ho zapamätať. Veľmi praktickými sa tak stávajú aplikácie na uchovanie a generovanie hesiel. Jednou z najlepších je rozhodne aj 1Password, ktorý sa dočkal veľkej aktualizácie. Vo verzii 6.0 prináša nielen nový dizajn, ale konečne aj podporu pre zabezpečenie odtlačkom prsta. Všetci majitelia zariadení so snímačom odtlačkov túto aktualizáciu rozhodne privítajú.

Nový dizajn sa riadi odporúčaniami Googlu a na používateľov by mal pôsobiť jednoduchšie a prehľadnejšie. Zmeny sa dotkli navigačnej lišty, menu, aj rozloženia jednotlivých ovládacích prvkov. Veľmi dôležitou zmenou je aj predstavenie synchronizácie medzi viacerými zariadeniami. To môžu využiť firmy s 1 až 100 zamestnancami, či rodiny z 2 až 12 členmi, ktoré si týmto spôsobom môžu zdieľať spoločné heslá, napríklad na predplatené online služby, kód od garáže a podobne. Všetky zmeny v aplikácii nájdete spísané na oficiálnom blogu vývojárov.

Verzia: 6.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
10.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+