MojAndroid

1Password je jednou z najlepších aplikácií, ktoré uchovávajú heslá na cloudovom úložisku. Kombinácia skvelej funkcionality a naoko pekného dizajnu zaručuje obľúbenosť medzi mnohými používateľmi. Vývojár rýchlo reaguje na nové funkcie v Androide a v najnovšej aktualizácii pridáva novinku v podobe tmavého režimu, o čom informoval Android Police.

Tmavý režim je v dnešnej dobe obľúbený medzi používateľmi, ale aj vývojármi. Dnes už prakticky každá väčšia či kvalitnejšia aplikácia tmavý režim ponúka. Týmto smerom idú aj samotní výrobcovia smartfónov a tmavý režim nasadzujú aj do svojich nadstavieb. No a nad tým všetkých stojí Google, ktorý tmavý režim prinesie s novým Androidom Q.

Verzia: 6.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Tmavý režim a podpora pre automatické dopĺňanie

Aktualizácia prináša možnosť ukladať heslá cez Autofill API, ktoré poznáme už z Androidu 8.0 Oreo. Z Androidu Q potom pribudol už spomínaný tmavý režim. Ten je možné ručne zapnúť a vypnúť v nastaveniach aplikácie, v sekcii zobrazenie. Po kliknutí na “Motív” sa vám zobrazí možnosť tmavého režimu.

Tento “Dark Mode” je prakticky rovnaký, ako vo všetkých aplikáciách od Google. Nedočkáme sa tak úplne čiernej farby, ale iba tmavej šedej. Ak by ste chceli mať aktualizovanú verziu 1Password už teraz, môžete sa zapojiť do ich beta programu. Update by však už mal byť dostupný na stiahnutie z Obchodu Play.

Náš tip
Ako zapnúť tmavý režim vo všetkých Google aplikáciách | NÁVOD

24.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+