MojAndroid

157 nových “smajlíkov” je k dispozícii od včera, 5.6.2018. Budete si ale musieť chvíľu počkať, kým sa dostanú na vaše obľúbené platformy. Zbierka týchto Emojis od Unicode je už dosť značná, teraz prichádzajú ďalšie. Môžete medzi nimi nájsť mix všetkého druhu, sú tam nové zvieratá (kengura), nové smajlíky (párty tváre), rovnako tu nájdete aj rôzne zaujímavé športy, napríklad skateboard, prípadne lacross. Pribudli aj nové účesy a dokonca aj smajlíky s červenými vlasmi.

Náš tip
Samsung prináša v Androide Oreo zmeny v sade emojis. Konečne

Ešte nie sú plne k dispozícii

Nové Emojis síce uvoľnené boli, no prístup k nim nebude okamžitý. Platformy ako Facebook alebo operačné systémy iOS a Android zvyčajne musia čakať, pokiaľ nové smajlíky budú zahrnuté aj v nich. Operátori taktiež môžu tieto smajlíky prispôsobovať podľa svojich potrieb. V každom prípade, očakávame, že nové smajlíky sa do všetkých platforiem dostanú do konca roka 2018. Niektoré budú samozrejme reagovať rýchlejšie, iné pomalšie, to ale odhadnúť nevieme.

6.6.2018
Zdroj: wersm.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+