MojAndroid

Spoločnosť OnePlus si pripravila pri príležitosti predstavenia svojej novej vlajkovej lode OnePlus 5T vskutku zaujímavú akciu pre fanúšikov. 10 šťastlivcov si bude môcť nový smartfón vyskúšať ešte pred oficiálnym predstavením. Všetko, čo preto musíte spraviť je zaregistrovať sa a vyplniť špeciálny dotazník.

Náš tip
OnePlus 5T: Máme k dispozícii prvý plnohodnotný render zariadenia

Len 10 šťastlivcov

OnePlus vyberie víťazov 15. novembra 2017 o 22.hodine. Z väčšej časti ide o štandardný dotazník Google, ktorý je zameraný na marketingový prieskum. Niektoré položky sú však rozhodne zaujímavé. Výrobca vás vyzýva aby ste popísali na maximálne 300 slov, čo pre vás znamená perfektný smartfón. Ďalšia otázka následne vyzýva preskúšať vaše fotografické schopnosti nahraním fotografie. Ani jednu z týchto otázok nemôžete preskočiť alebo vynechať.

Faktom však ostáva, že týchto 10 šťastlivcov dostane do svojich rúk nový smartfón skutočne medzi prvými. Novinka OnePlus 5T je lákavým smartfónom, ktorý prinesie veľký displej s pomerom strán 18:9 a minimálnymi rámčekmi okolo obrazovky na prednej stene, predpokladom sú špičkové špecifikácie po vzore modelu OnePlus 5, kovová “unibody” konštrukcia, 3,5 mm jack a čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane.

Náš tip
OnePlus 5T: prichádza ďalší “teaser” z dielne čínskeho výrobcu
Náš tip
OnePlus 5T bude obsahovať 3,5 mm audio konektor

Nový, pripravovaný smartfón zaujme aj dvojicou zadných fotoaparátov. Niektoré “portrét” fotografie, ktoré boli obsahom predošlých únikov boli vskutku vynikajúce. Novinka tak ponúkne v rovnakom tele ešte lepšiu výbavu ako súčasný model. Páči sa vám pripravovaný smartfón OnePlus 5T? Zvažovali by ste jeho kúpu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Dotazník OnePlus 5T

Zdroj: phandroid

10.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+