MojAndroid

Vianoce sa blížia a my v redakcii MôjAndroid.sk sme sa rozhodli priniesť vám výber tých najzaujímavejších pozadí pre vášho Android miláčika. Niektoré pozadia sa už stávajú každoročným, tradičným výberom a ich popularita rastie pravidelne každý rok, iné sa sporadicky objavujú ako úspešné novinky.

3D Christmas Live Wallpaper Fr

Medzi tradičné pozadie pre smartfóny patrí už každý rok 3D Christmas Live Wallpaper Fr a jeho platená verzia s rozšírenými funkciami 3D Christmas Wallpaper v cene 1,49 €. Pri tomto pozadí pre váš smartfón na vás čaká zaujímavý pohľad na vianočný stromček tvorený efektnými svetlami, navyše v platenej verzii si môžete nastaviť aj odpočítavanie v 3D efekte do vianočných sviatkov.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €

Christmas HD

Ďalším z 3D pozadí je wallpaper Christmas HD, ktorý sa taktiež teší medzi používateľmi veľkej popularite. Poskytuje pohľad na vianočnú atmosféru so stromčekom, pripravenými darčekmi a s očakávaním príchodu plnohodnotných Vianoc v čase Štedrého večera. V nastaveniach si môžete napríklad pridať padanie snehu alebo viac ozdôb na stromček.

  

Verzia: 1.8.1.2484
Aktuálna cena: 2,09 €
Verzia: 1.8.1.2484
Aktuálna cena: 2,09 €

Christmas Rink Live Wallpaper

Ak patríte k fanúšikom zimných športov a zvlášť korčuľovania, nemali by ste obísť ani tému vianočného klziska. Christmas Rink Live Wallpaper vás zavedie do rozprávkovej krajiny, kde postavičky brázdia počas štedrého večera po klzisku na námestí, uprostred ktorého je vianočný stromček.

 

Verzia: 2.9.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.6
Aktuálna cena: Zdarma

3D Christmas LiveWallpaper

Zaujímavou novinkou tohtoročných Vianoc vo svete pozadí pre smartfón s vianočnou tematikou je aj aplikácia 3D Christmas LiveWallpaper. Z vášho Android smartfónu si môžete vytvoriť akési okienko, kde budete mať pohľad na anjelikov s vianočným orámovaním a témou nielen pre veriacich. Milá, nenáročná téma poteší aj 3D pohľadom.

 

Winter Live Wallpaper HD FREE  

Ak túžite po skutočne vlastnom pozadí obrazovky, s množstvom nastavení a možností, ako si pozadie obrazovky prispôsobiť vašim prioritám, určite by ste nemali obísť ani Winter Live Wallpaper HD FREE a jeho platenú verziu s rozšírenými možnosťami Winter Wonderland Live Wallp. v cene 0,99 €. Toto pozadie pre obrazovku Android zariadení poskytuje pohľad na krajinu cez zamrznuté okno, na ktoré si „rozpustením sriene“ môžete vytvoriť obrazec podľa vašej ľubovôle. Poskytuje pridanie alebo odobranie stromčeka, alebo aj viacerých, ktorý si môžete zobraziť ozdobený alebo v prírodnom „bielom šate Vianoc“.

 

Verzia: 1.7.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.6
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: 1,29 €
Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: 1,29 €

Scary Christmas Live Wallpaper

O tom, že Vianoce nemusia mať len romantický nádych, vás môže presvedčiť aj aplikácia Scary Christmas Live Wallpaper. Wallpaper je akousi kombináciou Helloweenu s vianočnou tematikou v ilustrovanom šate na príjemné pobavenie a zlepšenie nálady počas vianočného obdobia najkrajších sviatkov v roku.

 

Verzia: 1.6.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.9
Aktuálna cena: Zdarma

Christmas Live Wallpaper Lite

Ďalšou témou pre Android s motívom Vianoc je aplikácia Christmas Live Wallpaper Lite a jej platená verzia Christmas Live Wallpaper v cene 1,17 €. Poskytuje výber zo šiestich vianočných stromčekov s efektným odpočítavaním času zostávajúceho do Vianoc a zaujímavým pohybom tapety počas práce s prostredím operačného systému Android.

 

Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: 1,19 €
Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: 1,19 €

Christmas wallpapers

Výber niekoľkých tapiet s rôznymi témami pre smartfón Android prináša aplikácia Christmas wallpaper. Tapety sú zoradené od motívov s vianočným stromčekom, cez krajinku až po animované pozadie s témou Vianoc a Štedrého večera. Stačí si len vybrať tú svoju tapetu, ktorá vám bude spríjemňovať vianočné sviatky.

 

 Christmas Tree Live Wallpaper

Chcete tráviť chvíle pohľadom na ozdobený vianočný stromček? Máte radi ozdoby, ktoré si sami môžete prispôsobiť? Potom by ste nemali pri voľbe pozadia na obrazovku smartfónu s vianočnou témou nemali obísť aplikáciu Christmas Tree Live Wallpaper.

  

Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Christmas Silent Night LWP

Christmas Silent Night LWP vo svojej verzii zadarmo prináša pohľad na zasneženú štedrovečernú krajinu a so žiariacou vianočnou hviezdou. V platenej verzii za 0,99 € si môžete pridať alebo odobrať Mesiac, hmlu, množstvo padajúceho snehu.

  

V krátkom prehľade tapiet a pozadí s vianočnou témou pre obrazovku vášho Android smartfónu sme sa snažili zachytiť najzaujímavejšie a najobľúbenejšie aplikácie medzi používateľmi. Ak však navštívite Google Play Store, určite nájdete ďalšie množstvo zaujímavých tém pre vianočnú atmosféru vo vašom Android zariadení, ktoré potešia vaše oko pri pohľade na smartfón alebo tablet počas sviatkov. Prajeme vám krásne Vianoce.

22.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+