MojAndroid

Motorola moto g6 plus je jedným z najlepších telefónov strednej triedy. Ponúka excelentný pomer ceny a výkonu, no ukrýva v sebe toho oveľa viac ako sa na prvý pohľad zdá. V sérii 10 dní s Motorolou moto g6 plus si postupne predstavíme jej najväčšie výhody. Zrejme tou najväčšou je fakt, že tento telefón nemá prakticky žiadne nevýhody.

Predchádzajúce časti seriálu 10 dní s Motorola moto g6 plus:

Náš tip
10 dní s Motorolou moto g6 plus: Luxusný dizajn za polovičnú cenu [1. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Perfektne odladený systém bez zbytočností [2. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Skener odtlačkov plný užitočných funkcií [3. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Veľký displej ideálny na multimédia [4. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Výkon, ktorý vás vždy podrží [5. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Nadštandardná pamäť pre najnáročnejších [6. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Spoľahlivá batéria a rýchle nabíjanie [7. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Fotoaparát, ktorý prekonáva očakávania [8. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Moto akcie [9. časť]

Náš tip
Motorola moto g6 plus: Najlepším stúpa na päty | RECENZIA

Fantastický pomer ceny a výkonu

Séria moto g je už tradične ikonická svojou skvelou cenou, za ktorú používatelia dostanú často oveľa viac ako zaplatia. Inak tomu nie je aj v prípade smartfónu Motorola moto g6 plus, ktorý ponúka naozaj veľmi slušný hardvér. Ten spolu s perfektne odladeným softvérom vytvára symbiózu, ktorá ponúka nadštandardný používateľský zážitok.

Náš tip
Chorvátsko s moto g6 plus: Ako fotí Motorola moto g6 plus | FOTOmánia

Okrem rýchlych reakcií a množstva výkonu však telefón poteší aj naozaj krásnym dizajnom. Nejde len o použité materiály, ktoré patria k prémiovým, ale aj o zmysel pre detail, s ktorými je telefón vyrobený. Ladné zaoblené hrany na zadnej strane, štýlové 2.5D sklo vpredu, a to všetko pri zachovaní tradičných dizajnových čŕt smartfónov Motorola.

Detaily, na ktorých záleží

Hoci Motorola moto g6 plus patrí do strednej kategórie smartfónov, svojou výbavou často predčí aj oveľa drahších konkurentov. Napríklad taký detail, ktorým je plnohodnotný slot na dve SIM karty a jednu microSD kartu je niečo, čo dnes nenájdeme takmer pri žiadnom smartfóne.

Náš tip
Vyberáme príslušenstvo pre smartfón Motorola moto g6 plus

Obrovským bonusom je aj pribalená rýchla nabíjačka Turbo Charger priamo v balení telefónu. To je obrovský krok od doby, keď Motorola k svojim smartfónom moto g nepridávala vôbec žiadnu nabíjačku. Zároveň platí, že v tejto cenovej kategórii musí byť väčšina používateľov odkázaná na tradičné pomalé nabíjanie, väčšinou dokonca cez microUSB port. To ale nie je prípad moto g6 plus, ktorá ponúka moderný USB-C port s podporou rýchleho nabíjania.

Skvelou funkciou je aj odomknutie tvárou, čo je fičúra, ktorá je ešte stále synonymom pre niekoľkonásobne drahšie zariadenia. Motorola ale neotáľala a modernú funkciu zabezpečenia ponúkla hneď aj vo svojej dostupnejšej sérii smartfónov.

Náš tip
Koľko stojí oprava displeja Motoroly moto g6 Plus | SERVIS

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola.

27.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+