MojAndroid

Google si už tradične uctieva sviatok bláznov po svojom. Okrem vtipných reklám už pravidelne prináša aj nejakú interaktívnu zábavku do svojej služby Google Mapy. Inak to nie je ani tento rok, keď si môžete v mapách zahrať legendárnu hru Snake.

Legendárna hra s náučným prvkom

Tentokrát sa zdá, že hra je dostupná iba v mobilnej verzii aplikácie Google Mapy. Tu sa nám objavila hneď po spustení, nebola potrebná ani žiadna aktualizácia. Stačilo otvoriť menu a kliknúť na zvýraznenú možnosť Hrať hada. Potom sme už boli prevedení jednoduchými informačnými obrazovkami, ktoré môžete preskočiť a pristúpiť rovno k hre.

Legendárne Háďatko si môžete zahrať v šiestich svetových mestách alebo zvoliť mapu sveta. Hra má klasickú pixelovitú grafiku a vašou úlohou bude prostredníctvom dopravného prostriedku, ktorý je príznačný pre dané mesto, naberať pasažierov. Z času na čas sa objaví na hernom plátne väčší objekt, ktorým je kultúrna alebo historická pamiatka z daného mesta.

Intuitívne ovládanie a jednoduché pravidlá

Ovládanie je pritom veľmi jednoduché a háďatko navigujete po obrazovke gestami potiahnutia v štyroch smeroch. Hra je naozaj veľmi jednoduchá a intuitívna, no môže vám dnes pomôcť skrátiť čakanie na MHD či v čakárni na úrade alebo u lekára. Predpokladáme, že hra už je alebo čoskoro bude dostupná na všetkých zariadeniach, ktoré majú nainštalovanú aktuálnu verziu aplikácie z obchodu Play. Ak si chcete overiť, že máte najnovšiu verziu aj vo vašom zariadení, stačí, keď kliknete na widget pod článkom a zistíte, či je pre vašu aplikáciu dostupný nový update.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
1.4.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+