MojAndroid

Vo firemnej skupine spoločnosti Sony Ericsson na Facebooku, sa v posledných dňoch začali objavovať indície, ktoré pravdepodobne smerujú k predstaveniu novej vlajkovej lode spoločnosti Sony Ericsson. V predošlých článkoch, ktoré vám o novej vlajkovej lodi Sony Ericsson Xperia Arc HD Nozomi prinášame už od septembra minulého roku, sme sa postupne prepracovali k posledným špecifikáciám tohto nového smartfónu od spoločnosti Sony Ericsson.

Posledné dostupné informácie z polovice decembra minulého roku, hovoria o špecifikáciách, ktoré naznačujú príchod skvelého smartfónu aj pre náročných používateľov.

Nozomi by mal  mať 4,3 palcový HD displej (1280 x 720 px), 12 Mpix fotoaparát s možnosťou nakrúcania Full-HD videa, vnútornú pamäť s kapacitou 16 alebo 32GB (podľa zakúpeného modelu) bez možnosti rozšírenia prostredníctvom microSD kariet, 1GB RAM a tiež zaznela zmienka o dvojjadrovom procesore Qualcomm Snapdragon s taktom 1,5 GHz a grafickým čipom Adreno 220. Používať by mal microSIM karty a medzi základnú výbavu by mal patriť aj HDMI konektor.

Pre všetkých nedočkavcov uvádzame, že už 10. januára 2012 začína svetový veľtrh spotrebnej elektroniky CES 2012 v americkom Las Vegas, kde pravdepodobne aj Sony Ericsson predstaví svoje novinky a „ťaháky“ zo svojej dielne určené pre trh na rok 2012. Očakáva sa aj oficiálne odhalenie záhad a špekulácií okolo toľko spomínaného Sony Ericsson Xperia Arc HD Nozomi.

My v redakcii MôjAndroid.sk budeme samozrejme CES 2012 pozorne sledovať a všetky podrobnosti a výstupy v podobe tlačových správ a informácií vám prinesieme na našej spoločnej stránke.

Zdroj: facebook.com/sonyericsson Foto: facebook.com/sonyericsson

 

6.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+