MojAndroid

Vývojárska dielňa Opoloo  nám prináša veľmi jednoduchú aplikáciu, ktorá poteší možno niekoľkých fanúšikov, povedzme varenia, alebo iných činností, kde potrebujete nastaviť časovač. Aj keď podobná funkcia je priamo v operačnom systéme Android, aplikácia Timer prináša niekoľko pokročilých možností a príjemné grafické rozhranie.

V aplikácii Timer si stačí vytvoriť niekoľko časovačov, ktoré vás po uplynutí času upozornia predvolenou hudbou alebo vibrovaním. Grafické rozhranie aplikácie Timer je mierne „futuristické“, a preto môže osloviť najmä nadšencov jednoduchej a nápaditej grafiky aplikácií.

My sme aplikáciu vyskúšali a naozaj nás presvedčila len do tej miery, že nás oslovila grafika, no prídavná hodnota k natívnemu časovaču priamo v našom Android zariadení bola si len v tom, že si môžete navoliť hneď niekoľko časovačov s rôznymi hodnotami.

Aplikácia Timer od spoločnosti Opoloo je teraz dostupná v Google Play Store a môžete si ju zakúpiť za 0,79 €.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Timer

17.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+